Стивенсон Роберт Луис «Острів скарбів»

Комплектация книг Махаон в течение 1-5 дней

Описание

Ви знову відкриєте для себе «Острів Скарбів» класика англійської літератури Роберта Льюїса Стівенсона (1850-1894) завдяки прекрасним ілюстраціям австралійського художника Роберта Інґпена. Він став всесвітньо популярним як автор та ілюстратор понад сотні різних книжок. 1986 року Р. Інґпена було удостоєно Міжнародної премії імені Г. К. Андерсена за внесок у дитячу літературу. У знаменитій повісті «Острів Скарбів» йдеться про захоплюючі пригоди скарбошукачів на однойменному острові про лиховісних піратів, осліплених жадобою збагачення, про шляхетність і підступ, вірність і зраду. Герої цього твору давно полюбилися дітям із багатьох країн. Роберт Інгпен - чудовий австралійський художник, який за свої прекрасні ілюстрації за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги в 1986 році був нагороджений найпрестижнішою нагородою в області дитячої літератури - медаллю імені Андерсена. Краще творіння Стівенсона, роман "Острів Скарбів" зачаровував мільйони читачів багатьох поколінь і різних країн. Це без перебільшення шедевр пригодницького жанру світової літератури. У захоплюючому оповіданні є таємна змова і небезпечне плавання, зіткнення з піратами і загублений острів і, звичайно, пригоди, в яких випробовується людина.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Тайная жизнь домашних любимцев. Будь молодцом,Тобик!

Сборник

Тайная жизнь домашних ...
Предзаказ
Белоснежка и семь гномов и другие сказки

Сказки

Белоснежка и семь гномов и ...
Предзаказ
Отговорила роща золотая…: стихи русских поэтов об осени

Сборник

Отговорила роща золотая…: ...
Предзаказ
Маленький принц

Сент-Экзюпери Антуан де

Маленький принц
Предзаказ
Маленький принц

Сент-Экзюпери Антуан де

Маленький принц
Предзаказ
Шантон-Болтон

Пермяк Евгений

Шантон-Болтон
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.