Стивенсон Роберт Луис «Острів скарбів»

Комплектация книг Махаон в течение 3-5 дней

Острів скарбів
Автор:
Стивенсон Роберт Луис
Все книги автора
Издательство:
Махаон
Все книги Махаон в этом жанре
Вес:
718.00г
Переплет:
Твердый переплет
Год выпуска:
2010
Cтраниц:
240
ISBN-код:
978-611-526-073-7
Серия:
Книги с иллюстрациями Роберта Ингпена
Все книги серии
Недоступна

Описание

Ви знову відкриєте для себе «Острів Скарбів» класика англійської літератури Роберта Льюїса Стівенсона (1850-1894) завдяки прекрасним ілюстраціям австралійського художника Роберта Інґпена. Він став всесвітньо популярним як автор та ілюстратор понад сотні різних книжок. 1986 року Р. Інґпена було удостоєно Міжнародної премії імені Г. К. Андерсена за внесок у дитячу літературу. У знаменитій повісті «Острів Скарбів» йдеться про захоплюючі пригоди скарбошукачів на однойменному острові про лиховісних піратів, осліплених жадобою збагачення, про шляхетність і підступ, вірність і зраду. Герої цього твору давно полюбилися дітям із багатьох країн. Роберт Інгпен - чудовий австралійський художник, який за свої прекрасні ілюстрації за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги в 1986 році був нагороджений найпрестижнішою нагородою в області дитячої літератури - медаллю імені Андерсена. Краще творіння Стівенсона, роман "Острів Скарбів" зачаровував мільйони читачів багатьох поколінь і різних країн. Це без перебільшення шедевр пригодницького жанру світової літератури. У захоплюючому оповіданні є таємна змова і небезпечне плавання, зіткнення з піратами і загублений острів і, звичайно, пригоди, в яких випробовується людина.

Отзывы

Нет отзывов об этой книге.

Написать отзыв

Что еще почитать

Особенный Медведь

Ингпен Роберт

Особенный Медведь
Подробнее
Мишкина история

Ингпен Роберт

Мишкина история
Подробнее
Мишка-никудышка

Ингпен Роберт

Мишка-никудышка
Подробнее
Пригоди Піноккіо

Коллоди Карло

Пригоди Піноккіо
Подробнее
Таинственный сад

Бернетт Френсис

Таинственный сад
Подробнее
Остров сокровищ

Стивенсон Роберт Луис

Остров сокровищ
Подробнее
Книга джунглей

Киплинг Редьярд

Книга джунглей
Подробнее
Алиса в стране чудес

Кэрролл Льюис

Алиса в стране чудес
Подробнее

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.