Зубченко Олександр «Перемагаючи долю»

Комплектация книг Видавництво Старого Лева в течение 1-5 дней

Описание

Перша половина 17-го сторіччя... Україна потерпає від татарських набігів: у полон потрапляють тисячі українців, ламаються долі, розлучаються рідні серця. Так і наші герої – брати Іванко та Юрась опиняються у різних кінцях цього багатостраждального світу. Перебуваючи на чужині – один в Китаї, другий – в Туреччині, брати не забувають того щастя, яке дали їм люблячий батько та ласкава мати, і хоча чужинські звичаї та віра мали вбити цю пам’ять, та поклик рідної землі є сильнішим. Як би не випробовувала жорстока доля їх на міцність, які б пригоди не довелося їм пережити, брати долають усі перешкоди, поки не зустрічаються по різні боки ворожих таборів, щоб разом піти дорогою визвольної боротьби нашого народу, примножуючи козацьку славу та надихаючи інших героїчною вдачею та майстерним володінням зброєю.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Почувствуй опасность

Чайлд Лорен

Почувствуй опасность
Предзаказ
Маляка і Велика Маня. Книга 4

Дерманський Сашко

Маляка і Велика Маня. Книга ...
75 грн.
Купить
Суботик для Мартіна Пляшкера. Книга 4

Маар Пауль

Суботик для Мартіна ...
75 грн.
Купить
Пригоди зайченятка Косі або Таємниця справжньої дружби

Кравченко Людмила

Пригоди зайченятка Косі ...
140 грн.
Купить
Щенок Холли, или Туфли для ведьмы

Медоус Дейзи

Щенок Холли, или Туфли для ...
Предзаказ
Новые неприятности

Мерфи Джилл

Новые неприятности
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.