Чумаченко В.Є. «Перлини казок»

Комплектация книг Промінь 1 рабочй день!

Описание
Українські казки - скарбниця народної мудрості. Вони свідчать про гострий розум народу, про його кмітлівість, почуття гумору, любов до рідної країни. З яскравими малюнками знайомство з українським фольклором стане приємним, пізнавальним і захоплюючим. Великі і кольорові малюнки безперечно викличуть зацікавлення і любов у Вашого малюка, адже саме вони допомагають краще уявити героїв казок. В цих казках добро завжди величають, тому в дитини ніколи не буде сумніву де добро, а де зло, що допомагає рости малюку добрим і справедливим. В збірку зібрано такі казки : "Казка про билинку і горобця", "Телесик", "Колобок", "Ворона та її діти", Мудра бабця", "Як коваль переміг змія", "Заєць і жаба", "Про долю", "Лисиця та рак", "Вовк і чапля", "Панахида по коту", "Зажерливий пес", "Два цапи", "Лев і мишеня", "Про вовка і вовчицю", "Вовк і пес". Книга для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
Что еще купить
Поцілунок у Нью-Йорку

Райдер Кэтрин

Поцілунок у Нью-Йорку
60 грн.
Купить
Думай і дій як кіт - 2

Гарнье Стефан

Думай і дій як кіт - 2
60 грн.
Купить
Думай і дій як кіт

Гарнье Стефан

Думай і дій як кіт
60 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.