Сборник «Пісеньки-потішки»

Комплектация книг Пегас 1 рабочй день!

Описание

Книжка «Пісеньки-потішки» — це збірка відомих дитячих потішок і приказок. Веселі віршики стануть батькам у пригоді для розваги та ігор з малюками.

Малі жанри усної творчості дуже важливі для розвитку мовлення, почуття ритму, дрібної моторики рук. Потішки прості, мелодійні, завдяки повторам їх легко запам'ятовують усі діти. Наспівуючи потішки, малюки задіюють ручки, пританцьовують, завдяки чому покращуються пам'ять, уява, мислення, мовлення, координація рухів.

Читаючи «Пісеньки-потішки», малюк познайомиться з гарбузовою родиною, клишоногим ведмедиком, котиком-муркотиком, рогатою козою, сорокою-вороною та іншими кумедними героями народних пісеньок. Народні потішки корисні на будь-які випадки життя. За допомогою них можна навчити малюка танцювати, робити зарядку, їсти. Ці чудові мелодійні пісеньки можуть також стати колисковою для маляти.

Яскрава книжка з дивовижними ілюстраціями припаде до смаку дорослим і дітям.

Что еще купить
Повчальні історії. Читаємо самостійно

Братчук Ольга

Повчальні історії. Читаємо ...
30 грн.
Купить
Солоні поцілунки

Куприян Ольга

Солоні поцілунки
40 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.