Флеминг Гэрри «Пригоди ведмедика Меді. Гайда за бджілкою!»

Комплектация книг АССА до 5 рабочих дней!

Описание

Окрай великого лісу, обік левади, під старим деревом, у маленькому будиночку з червоними дверима живе ведмідь Медожбанчик, але друзі кличуть його Медя. Тож ласкаво просимо до гостини митця Меді! «Пригоди ведмедика Меді» — серія книг відомого в усьому світі художника-натураліста Ґеррі Флемінґа, якого називають співцем дикої природи. Історії про кумедне ведмежатко Медю зацікавлять маленьких художників та дослідників природи. Кожна сторінка книг Ґеррі Флемінґа — це справжня картина. Крім того, автор дає цінні поради маленьким художникам, як за допомогою простих фігур намалювати власний шедевр! «Гайда за бджілкою!» — це веселі пригоди Меді, який у пошуках бджілки натрапив на смачний обід. А ще кумедне та допитливе ведмежа розповість малюкам багато цікавих фактів про комах, які виробляють його улюблений мед. Подробнее: https://www.yakaboo.ua/prigodi-vedmedika-medi-gajda-za-bdzhilkoju.html

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Пригоди ведмедика Меді. Намалюй сонечко!

Флеминг Гэрри

Пригоди ведмедика Меді. ...
114 грн.
Купить
Лісові пригоди малюкам

Юрченко Вікторія

Лісові пригоди малюкам
80 грн.
Купить
ІЩЕ ПОЧУХАЄШ ЗА ВУШКОМ?

Мюле Йорг

ІЩЕ ПОЧУХАЄШ ЗА ВУШКОМ?
55 грн.
Купить
ЗАЙЧЕНЯ КУПАЄТЬСЯ

Мюле Йорг

ЗАЙЧЕНЯ КУПАЄТЬСЯ
55 грн.
Купить
Добрі казки малюкам

Юрченко Вікторія

Добрі казки малюкам
80 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.