Сборник «Пухнасті друзі»

Комплектация книг Пегас 2-5 рабочих дня!

Описание

Дитяча книга для розвитку мислення, кругозору, допитливості, з якою дитина 3–5 років пізнає навколишній світ, — невід’ємна частина виховання повноцінної особистості. Книжка з розмальовками й наліпками «Пухнасті звірята» — не просто перша книжка наліпок для допитливого малюка. Це його перша маленька дитяча енциклопедія про дивовижний світ мальовничих гірських районів Європи. У ній, як і належить справжній енциклопедії, ілюстрації тварин, їхні назви й короткі описи важливих, найбільш характерних особливостей кожної. Для 3–5-річного малюка цієї інформації цілком досить, аби мати уявлення про унікальний тваринний світ гір. А головне — щоб у нього проклюнулася цікавість до пізнання природи. У книжці — яскраві ілюстрації гірських краєвидів. Ось на плато видерся муфлон, у розщелині скелі знайшли притулок для відпочинку вовки. А ось ведмідь ловить форель у стрімкій гірській річці, по гладеньких каменях ковзає саламандра, на галявинках уздовж дзеркального високогірного водоспаду дружно розмістилися горностаї, зайці, сім’я бабаків. Вирує життя у горах, а над ними в небесній височині ширяє зіркий орел, і канюк падає грудкою з-під хмар, помітивши на землі здобич. Але є дещо понад орлиний політ! Це — дитяча уява, яку надихають ілюстрації цієї книжки і можливість самостійно оздобити гірський ландшафт за допомогою 49 яскравих наліпок гірської фауни. А ще — цікаві, розвивальні завдання на уважність і логіку, розмальовки, прописи. І — справжня дитяча гра в подарунок!

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Цікава  математика. Базовий рівень

Федиенко Василий

Цікава математика. ...
34 грн.
Купить
Розвиваємо пам'ять і увагу

Сборник

Розвиваємо пам'ять і увагу
27 грн.
Купить
Знайомство з навколишнім світом

Сборник

Знайомство з навколишнім ...
27 грн.
Купить
Розвиваємо зв'язне мовлення

Сборник

Розвиваємо зв'язне ...
27 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.