Кухарська Ніколь «Розкажу тобі, мамо, що роблять динозаври»

Комплектация книг Урбіно 2-5 рабочих дня!

Описание

Патлань зголоднів, ой як зголоднів! А вполювати щось виявляється дуже нелегко. На щастя, він знаходить яйце. Та невдовзі стає зрозумілим, що його не можна зварити чи приготувати яєшню... Бо це не просто яйце, а капсула для мандрівок у часі! Разом зі своїм другом тарганом Патлань потрапляє у світ динозаврів, де знайомиться з ріохазавром, предком найбільших динозаврів, тератозавром, який загубив яйце, рослиноїдним диплодоком, плезіозаврами, що живуть у воді, тарбозавром, тобто родичем тиранозавра, велетенським аргентизозавром, пазурастим теризинозавром, літаючим археоптериксом і багатьма, багатьма іншими. Разом з Патланем ми дізнаємося про вік нашої планети, хто такі динозаври і які тварини жили разом з ними.

Нові знання, сповнені гумору інтерактивні завдання, та передусім – чудові ілюстрації Емілії Дзюбак. Найкраща книжка для наймолодших фанів динозаврів!

Отзывы

На мій погляд, це найкраща книга про динозаврів для дошкільнят. Вона не переобтяжена інформацією, як енциклопедії; має чудові цікаві ілюстрації, а також лаконічно подані основні факти про динозаврів та інших доісторичних істот, що населяли землю, небо та підводний світ мільйони років тому. А ще тут є цікаві завдання, як от знайти шлях у лабіринті, чи знайти відмінності між малюнками. Вони тренують зір, увагу та пам'ять дитини.
Світлана 2019-02-04 12:55:39

Написать отзыв

Что еще купить

Суперчерв’як

Дональдсон Джулия

Суперчерв’як
153 грн.
Купить
Одного разу у світі вірусів і бактерій

Ульєва Олена

Одного разу у світі ...
149 грн.
Купить
Марусині важливі справи

Войцехівська Саша

Марусині важливі справи
150 грн.
Купить
Наука в коміксах. Коти: природа і піклування

Гірш Енді

Наука в коміксах. Коти: ...
150 грн.
Купить
Наука в коміксах. Собаки: від хижака до захисника

Гірш Енді

Наука в коміксах. Собаки: ...
150 грн.
Купить
Джеронімо Стілтон. Книга 4 Дивна пригода у вулкані Смердувіо

Стилтон Джеронимо

Джеронімо Стілтон. Книга 4 ...
135 грн.
Купить
Джеронімо Стілтон. Книга 3 Острів примарного скарбу

Стилтон Джеронимо

Джеронімо Стілтон. Книга 3 ...
135 грн.
Купить
Дивовижні ігри для розумних дітей

Сборник

Дивовижні ігри для ...
150 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.