Сборник «Собака Розумака. Транспорт»

Комплектация книг АССА 1 рабочй день!

Описание
Книги серії «Собака Разумака» - це яскраві українсько-англійські словники для малюків від народження. Кожне поняття пояснюється двома мовами і супроводжується великою ілюстрацією. Формат книги розроблений спеціально для маленьких пальчиків. Картонні сторінки мають закруглені краєчки, тому дитина може легко і безпечно перегортати їх і навіть спробувати на смакsmiley. Граючи з книгою, малюк буде розвивати дрібну моторику, увагу і вміння концентруватися. Серія «Собака Разумака» допоможе дитині збагатити свій лексичний запас з таких тем: «Транспорт», «Мій дім», «Тварини», «Фрукти, Овочі», «Зоопарк», «Іграшки». Зберіть все книги серії і складіть свою ну ду-у-уже довгу собаку Разумаку!

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.