Сборник «Свійські тварини»

Комплектация книг Пегас 2-5 рабочих дня!

Описание

До речі, а чому курка — свійська тварина? Вона ж — пташка! Цікаво, а якщо собака здичавіє, він стане вовком? Скільки цікавих запитань ховає в собі звичайна картонна книжечка «Свійські тварини». Ця пізнавальна книжка, ще одна із серії «Навколишній світ», продовжує навчати дитину правил систематизації об’єктів за спільною ознакою. А ось визначити цю ознаку й пояснити малюкові — завдання відповідальних небайдужих батьків. З’ясувавши суть, дитина потім і сама легко визначить, чи належить голуб у голубнику або улюблене кошеня до свійських тварин? Незважаючи на те, що ця маленька картонка «Свійські тварини» здається книжкою для малюків, її цілком можна використати як тренажер для навчання читання. Поряд з кожним зображенням великими літерами написано назву тварини. Це теж можна використовувати як навчальний елемент. Запропонуйте дитині: показати знайомі літери у слові; визначити, на яку літеру починається або закінчується слово; знайти, скільки у слові однакових літер; спробувати самотужки прочитати слово. «Свійські тварини» — це одна з двадцяти книжечок серії «Навколишній світ». Разом вони складуть чудовий навчальний комплект для вашої дитини від одного до п’яти років.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Кошенятко заблудилось. Вірші

Паронова Вера

Кошенятко заблудилось. ...
14 грн.
Купить
Отакі різні

МАГ В.

Отакі різні
16 грн.
Купить
Мій день

МАГ В.

Мій день
16 грн.
Купить
Що спочатку?

МАГ В.

Що спочатку?
16 грн.
Купить
Дикі тварини

МАГ В.

Дикі тварини
16 грн.
Купить
Машини

МАГ В.

Машини
16 грн.
Купить
Тварини на фермі

МАГ В.

Тварини на фермі
16 грн.
Купить
Моя домівка

Сказки

Моя домівка
11 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.