Браун Дэн «Симфонія природи»

Комплектация книг КМ-Букс 5 рабочих дней!

Описание
Подорож через гори і за море з маестро мишкою і друзями-музиками! Ти познайомишся з синім китом і прудкими гепардами, крихітними жучками і граційними лебедями. І кожен з них поділиться з тобою особливою таємницею. А дорогою на тебе чекають сюрпризи від маестро мишки - бджілки у сховках, розкидані літери, а наприкінці - зашифроване повідомлення, яке потрібно розгадати! Автор бестселерів "Нью-Йорк таймз" Ден Браун представляє свою дебютну книжку для дітей, у якій на маленького читача чекають не тільки вірші та ребуси, а й музика та мудрі поради Крім тексту книги Ден Браун записав ще й музичний альбом, де кожна композиція відповідає тому чи іншому герою книги. Музику, написану для книжки, виконав Загребський фестивальний оркестр у Хорватії. Для кожної тварини з книжки написано по одному музичному твору, призначеному для прослуховування під час читання. "Мої батьки любили музику й ненавиділи телевізор, так що я виріс на класичній музиці. В дитинстві музика була моїм секретним місцем. Вона заспокоювала мене, коли я нервував, підтримувала, коли я відчував себе самотнім та допомагала висловлювати мою радість, коли я був щасливий, вона надихала мою творчість та уяву, - наводить прес-служба Дена Брауна. - А ще я обожнював дитячі книжки доктора Сьюзі, і в "Wild Symphony" я хотів об'єднати воєдино мою любов до музики, зображень та літератури й створити аналогічний чарівний світ з картинок, музики та поезії, призначений для нового покоління читачів. "Wild Symphony" - це захоплюючий бенкет одночасно для очей, вух і розуму", - розказав Ден Браун Ден Браун - сучасний американський письменник, журналіст і музикант. Його твори перекладені на багато мов, багато разів екранізувалися! Всі книги Дена Брауна є світовими бестселерами і користуються великою популярністю серед читачів. Письменник заявляє, що описані в його творах події засновані виключно на реальних історичних фактах, що і викликає хвилю дискусій серед істориків.
Отзывы
Что еще купить
Полінка

Запека Віталій

Полінка
274 грн.
Купить
Дитинство славетних людей

Сборник

Дитинство славетних людей
252 грн.
Купить
Коти-відчайдухи. Зухвалі байки про хоробрих хвостатих

Гамільтон Кімберлі

Коти-відчайдухи. Зухвалі ...
261 грн.
Купить
Острів пригод

Мажор Ленья

Острів пригод
265 грн.
Купить
Велика книжка про спорт

Сборник

Велика книжка про спорт
284 грн.
Купить
Пригоди в Тисячолітньому лісі

Мажор Ленья

Пригоди в Тисячолітньому ...
265 грн.
Купить
Пригоди в Далекому королівстві

Мажор Ленья

Пригоди в Далекому ...
265 грн.
Купить
Книжка про жахливо дивовижні технології: 27 експериментів для маленьких науковців

Конноллі Шон

Книжка про жахливо ...
343 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.