Сборник «Українські Князівни. Легенди та перекази»

Комплектация книг Махаон в течение 3-5 дней

Описание

Які вони, жінки нашого минулого Хоча б ті, про яких лише трохи згадують літописи. Здебільшого вони, зрозуміло, розумні, вродливі та сміливі. В цьому переконує нас книга Українські князівни й ілюстраціями, і словом. Оповідання про княгинь написані для дітей. А дітям треба показати все, що ми маємо кращого. Зокрема, те, що наша історія багата не лише князями та козаками, а й видатними жінками. Зрозуміло, автори свідомо ідеалізують образи своїх героїнь. І заразом саму історію, паралельно нерідко демонізуючи все інше, для контрасту, чи що Оповідання підтримують свого роду канонічні образи люблячих і вірних дружин, самовідданих матерів, мудрих правительок, щирих подвижниць віри. В рамках канону авторам легко вдається уникнути непотрібних в дитячій книзі спекуляцій навколо неоднозначних вчинків й образів деяких княгинь. Винесений на обкладинку образ Ярославни, яка плаче, девіз книжки. Книга від оповідання до оповідання сплітає перед юним читачем такий собі збірний образ без іронії Батьківщини-Матері. Цьому сприяє сам спосіб викладу матеріалу досить живий, проте тяжіє до легендарного ладу. А також те, що ця власне легендарна манера перетворює образ на канон швидше, аніж дозволяє відчути його живе тепло. Втім, хто хоче читати романи, нехай читає романи. Єдине, що справді робить оповідь дещо заважкою, це прямі цитати

Отзывы

Нет отзывов об этой книге.

Написать отзыв

Что еще почитать

Улюблені українські пісні

Сборник

Улюблені українські пісні
Подробнее
Князі України. Легенди та перекази

Левитас Феликс

Князі України. Легенди та ...
Подробнее
Полководці України

Левитас Феликс

Полководці України
Подробнее
Князья Украины. Легенды и предания

Левитас Феликс

Князья Украины. Легенды и ...
Подробнее
Княгині України - Русі

Левитас Феликс

Княгині України - Русі
Подробнее
Руслан и Людмила

Пушкин Александр

Руслан и Людмила
Подробнее
Сказки

Пушкин Александр

Сказки
Подробнее
Жил-был пёс

Сборник

Жил-был пёс
Подробнее

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.