Эрльбрух Вольф «Ведмеже диво»

Комплектация книг Чорнi Вiвцi в течение 7 дней

Описание

Ще одна книга від культового сучасного німецького ілюстратора та письменника, лауреата Міжнародної премії пам'яті Астрід Ліндґрен за 2017 рік (її вручають за внесок у розвиток дитячої та юнацької літератури) Вольфа Ерльбруха. Чим цього разу здивує українських читачів автор легендарного Крота? От що-що, а дивувати він таки вміє і неабияк піднімати настрій теж.

Цього разу історія вже не про манюсінького, але рішучого крота, а про величезного, але сентиментального ведмедя. І пов'язує ці оповідки хіба те, що кожен із персонажів на початку вилазить із-під землі, а далі вирушає на пошуки кожен чогось важливого для себе.

Читайте книгу Вольфа Ерльбруха - у ній Ви знайдете відповіді на важливі питання. Про що мріє ведмідь, вилізши навесні із барлогу?.. Крім поїсти, звісно. Вже після того, як він добряче від'ївся. І чому він реве на весь ліс? Не здогадуєтеся?!

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Коти-вояки. Таємниці Кланів. Путівник по серії

Гантер Эрин

Коти-вояки. Таємниці ...
261 грн.
Купить
Конни помогает маме

Шнайдер Лиана

Конни помогает маме
127 грн.
Купить
Конни и котёнок

Шнайдер Лиана

Конни и котёнок
127 грн.
Купить
10 іс-то-рій по скла-дах: Новорічний сон

Каспарова Юлия

10 іс-то-рій по скла-дах: ...
22 грн.
Купить
10 іс-то-рій по скла-дах: Новогодний сон

Каспарова Юлия

10 іс-то-рій по скла-дах: ...
22 грн.
Купить
10 іс-то-рій по скла-дах: Кольорова зима

Макулина Анна

10 іс-то-рій по скла-дах: ...
22 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.