Даль Роальд «Великий Дружній Велетень»

Комплектація книг А-ба-ба-га-ла-ма-га 2-5 робочих днів!

Опис

ВДВ (Великий Дружній Велетень) - це просто геніальна книга! Одна з найкращих і найпопулярніших казкових повістей Роальда Дала. «Я пишу лише про те, що забиває дух або смішить. Діти знають, що я завжди на їхньому боці», — ці слова Роальда Дала дуже точно відображають зміст і характер однієї з найблискучіших його дитячих повістей під назвою «ВДВ». Веселі, зворушливі і моторошні пригоди семиметрового велетня та маленької дівчинки Софії давно стали настільною книжкою для юних читачів Західної Європи та США. Софія та ВДВ вирішили втілити один надзвичайно сміливий план, який має порятувати людей від почварних велетнів-людожерів... Серед героїв книжки — англійська королева, головнокомандувач військово-повітряних сил, велетні — Тілогриз, Костохруст, Угорлоковтач та інші. «ВДВ» часто називають «Книгою №1» сучасної світової дитячої літератури.

Відгуки
Що ще купити
Веселе життя шкільних вчителів

Кемпбелл Джеймс

Веселе життя шкільних ...
126 грн.
Купити
Веселе життя домашніх тварин

Кемпбелл Джеймс

Веселе життя домашніх ...
126 грн.
Купити
Страшенно чудова суперпринцеса

Познански Урсула

Страшенно чудова ...
117 грн.
Купити
Зграя. Книга 3. Пітьма насуває

Гантер Эрин

Зграя. Книга 3. Пітьма ...
126 грн.
Купити
Зюзя

Куцан Сергей

Зюзя
140 грн.
Купити
Хуха-Моховинка: Вибрані казки

Королів-Старий Василь

Хуха-Моховинка: Вибрані ...
143 грн.
Купити
Кумедні вірші

Бойко Григорий

Кумедні вірші
108 грн.
Купити
Крихітка Вінні

Овен Лора

Крихітка Вінні
108 грн.
Купити

Гарантія збереження !

Український книжковий інтернет-магазин "KNIGIng" несе повну відповідальність за збереження і цілісність при доставці замовлення.
Упакування в щільний тришаровий гофрований картон марки Т21. Захищаємо куточки книжок, роблячи спеціальну картонну вставку. Забезпечуємо пило- та вологозахист, застосовуючи обгортання в стрейч-плівку картонного упакування.