Дінгл Едріан «Як створити Всесвіт із 92 хімічних елементів»

Комплектация книг КМ-Букс 2-5 рабочих дня!

Описание

Енциклопедія «Як створити всесвіт із 92 хімічних елементів» — це неймовірний путівник по таблиці Менделєєва. Розділи книги дійсно охоплюють увесь Всесвіт: від космосу і Землі до ядерної енергії і техніки. Змістовні статті, просте викладення тексту, безліч чудових ілюстрацій, на яких усе детально показано, дозволяють легко засвоїти матеріал. Багато інформації подано у вигляді схем, порівняльних таблиць, графіків, діаграм. Із книжки можна дізнатись багато цікавого про мінерали, живу природу, їжу і ще цілу низку речей. Розглянуто склад мила, бензину, сірників, металевих монет; розповідається, наприклад, що таке телевізор з хімічної точки зору, чому феєрверк виходить кольоровим, чому ртуть рідка. У деяких розділах пропонується зробити дослід. Можна самотужки виготовити електромагніт, гоночну машину, настільний вулкан. Книжка написана з гумором, в ній повно дотепних рецептів. Один із рецептів розповідає, як власноруч зробити людину. Ця книжка призначена не лише для дітей 8–12 років, але й батьків, чиї діти ще у віці «чомучок». На суперобкладинці книжки розміщена періодична система хімічних елементів Д. І. Мєндєлєєва.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Про науку. Квантова фізика

Шеддад Каид-Салах Феррон

Про науку. Квантова фізика
216 грн.
Купить
Про науку. Теорія відносності

Шеддад Каид-Салах Феррон

Про науку. Теорія ...
216 грн.
Купить
Сучасний ІВРИТ для початківців

Алексєєва М.

Сучасний ІВРИТ для ...
230 грн.
Купить
Віршики із солом'яного кошичка

Правоторова Вера

Віршики із солом'яного ...
181 грн.
Купить
Там, де співають раки

Овенс Делия

Там, де співають раки
180 грн.
Купить
Мімі

Семченкова Юлия

Мімі
171 грн.
Купить
Драконова перлина

Юн Ха Ли

Драконова перлина
207 грн.
Купить
Ніч сов

Пец Моніка

Ніч сов
189 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.