Сборник «Звірята у лісі»

Комплектация книг Пегас 2-5 рабочих дня!

Описание

Нова книжка для дітей про тварин знайомить маленьких читайликів з мешканцями лісових нетрів Європи та України. У дятла, дикого кабана, оленят, білки, сови і крота є, виявляється, один спільний великий дім — напрочуд гостинний, щедрий і казково гарний. Завдання дитячої книжки наліпок «Звірята у лісі» — не лише розповісти про цікаві риси і звички лісових мешканців (між іншим, частих героїв дитячих казок), а й прищепити малятам бажання з повагою і любов’ю ставитися до них. І тоді сама назва Ліс починає творити чари! Тільки-но вимовляєш її, як простір навколо тебе одразу наповнюють пахощі хвої, цілющих трав і лучних квітів. Авторка та ілюстраторка текстів про лісових тварин Елеонора Барзотті чудово передає дітям через книжкові сторінки цю справді казкову атмосферу. У цьому неабияк допомагають 40 наліпок з лісовими тваринами, квітами, грибами. А також великі контури розмальовок тварин — соні, оленя, їжака, куниці, білки, дикого кабана. У змістовних описах дуже доступно, просто і зрозуміло виділяється головна, характерна риса кожного лісового мешканця: навіщо кабан риє своїм рилом землю; для чого кріт прокладає довгі ходи під землею; коли полює лисиця; якого птаха і чому називають пересмішником. На малюка чекають також захопливі розважальні завдання і весела, цікава гра.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Цікава  математика. Базовий рівень

Федиенко Василий

Цікава математика. ...
34 грн.
Купить
Розвиваємо пам'ять і увагу

Сборник

Розвиваємо пам'ять і увагу
27 грн.
Купить
Знайомство з навколишнім світом

Сборник

Знайомство з навколишнім ...
27 грн.
Купить
Розвиваємо зв'язне мовлення

Сборник

Розвиваємо зв'язне ...
27 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.