Татаренко Ирина «Абетка України»

Комплектация книг Vivat в течение 7 дней

Описание

А - аркан, Б - борщ, В - вишиванка… Ні, це не дитяча гра в слова, а справжня абетка України, завдяки якій кожен читач отримує унікальну нагоду познайомитися з культурою та історією нашої славетної країни.

Водночас цими знаннями відтепер ми можемо поділитися з усім світом і донести до населення найвіддаленіших куточків землі, що Україна - то не просто велика територія з родючою землею, але й сукупність сталих традицій, скарбничка фольклору та спільнота справжніх патріотів, які знають і бережуть свою історію. А допоможе в цьому наше видання, де розкриті символічні для кожного українця поняття. Особливості національного одягу та кухні, історія міст та видатних пам'яток, традиції й обряди, музичні інструменти, іскрометні танці і, звичайно, оспівані національні символи - усе це та багато іншого чекає вас на сторінках книжки.

Уся інформація подана як національною, так і міжнародною, англійською мовою, що робить видання зрозумілим для кожного читача, незалежно від національності.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Киссинджер Генри

Світовий порядок. Роздуми ...
176 грн.
Купить
Диалектика демократизации арабского мира

Бузаров Андрей

Диалектика демократизации ...
37 грн.
Купить
Доблесть ацтеків

Керрол-Мариниченко Тіна

Доблесть ацтеків
82 грн.
Купить
Не окремо взяте життя

Дзюба Иван

Не окремо взяте життя
126 грн.
Купить
Вони б і мухи не скривдили

Дракулич Славенка

Вони б і мухи не скривдили
100 грн.
Купить
Злочини майбутнього

Гудмен Марк

Злочини майбутнього
315 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.