Діаз Ернан «Бестселер: Вдалині»

Комплектация книг Фабула до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 30 сентября
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Дебютний роман Ернана Діаза — зворушлива й глибока оповідь про самоту, інакшість та пошуки рідної душі. Її головний герой, Гокан, юний іммігрант зі Швеції, опиняється в Каліфорнії й вирушає у подорож із наміром пішки перетнути континент, щоб знайти свого випадково загубленого брата. Так починається його мандрівка, що триватиме ціле життя. Дорогою він зустріне природознавців, злочинців, релігійних фанатиків, індіанців — колоритних персонажів Америки часів золотої лихоманки. Трагічний випадок перетворить Гокана на злочинця й героя водночас, назавжди змінивши і його самого, і плин його історії. Діаз кидає виклик традиціям жанру вестерну та історичного роману, пропонуючи пронизливий погляд на стереотипи і легенди, якими повниться американське минуле, й змальовуючи портрет крайньої чужинності.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Запам’ятай мене таким

Даррант Сабин

Запам’ятай мене таким
135 грн.
Купить
Царська карлиця

Фогтдаль Пітер Х.

Царська карлиця
81 грн.
Купить
Чтиво

Келлерман Джесси

Чтиво
81 грн.
Купить
Світло Парижа

Браун Элинор

Світло Парижа
135 грн.
Купить
Росс Полдарк

Грэм Уинстон

Росс Полдарк
153 грн.
Купить
Майстер

Тойбин Колм

Майстер
153 грн.
Купить
Майстер реліквій

Бакли Кристофер

Майстер реліквій
153 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.