Кралюк Петр «Богдан Хмельницький: легенда і людина»

Комплектация книг 2Фолио в течение 5-10 дней

Описание

Петро Кралюк (нар.1958 р.) — доктор філософських наук, професор, перший проректор Національного університету «Острозька академія». Є автором численних робіт з історії культури України, зокрема її філософської думки. Створив власну концепцію історії філософії України, яка різниться від загальноприйнятої. Відомий також своєю історичною публіцистикою на шпальтах газет «День», «Дзеркало тижня» та сайті радіо «Свобода». Його перу належить низка книг («Шестиднев», «Лицар і смерть», «Діоптра», «Віднайдення раю», «Козацька міфологія України: творці та епігони»), де він подає дещо незвичний погляд на роль елітарних верств та козацтва в історії України.

У цій книзі йдеться про гетьмана Богдана-Зіновія Хмельницького. Але це не є традиційна біографія. Автор у першій частині говорить про те, як образ цього козацького ватажка трактувався в українській, польській, російській, єврейській, турецькій і татарській культурах. Показано, як відбувалася міфологізація цього історичного діяча. Друга частина книги — спроба подати неміфологізовану біографію Хмельницького, відобразити його діяльність як у широкому геополітичному контексті, так і в контексті подій на українських землях першої половини й середини XVII ст. Також розглядається питання про те, які реальні наслідки мала Хмельниччина для українських земель і для Європи загалом.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Лютеція

Винничук Юрий

Лютеція
130 грн.
Купить
Дім, у котрому заблукав час

Гранецька Вікторія

Дім, у котрому заблукав час
75 грн.
Купить
Поміж двох орлів

Лущик Петр

Поміж двох орлів
75 грн.
Купить
Ідеологія

Донцов Д

Ідеологія
170 грн.
Купить
Темна синя вода. Ручай

Радутний Радiй

Темна синя вода. Ручай
75 грн.
Купить
Вулиці Львова

Мельник Игорь

Вулиці Львова
230 грн.
Купить
Хроніки передбачень: 2006—2017

Горбулiн Володимир

Хроніки передбачень: ...
110 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.