Дедык Александр «Чортківська офензива. Частина І»

Комплектация книг Астролябія в течение 3-5 дней

Описание

Чортківська офензива 7–28 червня 1919 року вписана золотими літерами у воєнну історію України. Розбита і морально пригнічена, позбавлена боєприпасів і загнана у невеликий закуток батьківщини Галицька Армія несподівано розбила й змусила відступати супротивника, який чисельно переважав і був значно краще матеріально забезпечений. Піднесення, яке огорнуло українське суспільство Галичини на звістку про перемогу під Чортковом і подальші успіхи рідного війська, сучасники справедливо порівнювали з Великоднем. Пропонована книга є результатом більш ніж чвертьстолітнього вивчення цього феномену. На підставі широкого спектру джерел із наголосом на численні архівні документи української та польської сторін ретельно відтворено та проаналізовано перебіг бойових дій у тісному взаємозв’язку з тогочасними міжнародними відносинами та складним воєнно-політичним становищем України. Перша частина хронологічно охоплює події від кінця травня до 16 червня 1919 року, а саме: передісторію, перебіг і наслідки Чортківського пролому, проголошення Диктатури, перші кроки запланованої генералом Грековим масштабної реорганізації збройних сил Західної Області Української Народної Республіки, зародження і розвиток плану операції, запеклу боротьбу за стратегічну ініціативу в боях за Бучач і Теребовлю та її переможне завершення визволенням Тернополя і ліквідацією ворожого плацдарму на лівому березі Дністра поблизу Нижнева.

Отзывы

Нет отзывов об этой книге.

Написать отзыв

Что еще почитать

Маркус і дівчата

Гагеруп Клаус

Маркус і дівчата
Подробнее
25 років: Заповіти незалежності України

Савченко А.В.

25 років: Заповіти незалежності ...
Подробнее
Будущее вернулось в прошлое

Коротко Александр

Будущее вернулось в прошлое
Подробнее
"Незбагненність" Збірка Віршів Українця

Гусев Юрий

"Незбагненність" Збірка ...
Подробнее
Бокс. От зала к рингу

Завьялов Михаил

Бокс. От зала к рингу
Подробнее
Шпигунські таємниці. Як захистити своє життя

Генсон Джейсон

Шпигунські таємниці. Як ...
Подробнее
Напролом. Мистецтво перетворювати першкоди на перемоги

Голидей Раян

Напролом. Мистецтво ...
Подробнее
Усмішки долі. Оповідання

Джонсон Адам

Усмішки долі. Оповідання
Подробнее

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.