Дедык Александр «Чортківська офензива. Частина І»

Комплектация книг Астролябія до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ! Бесплатная доставка книг при заказе от 250 грн! (Действует до 30.04.2019)

Описание

Чортківська офензива 7–28 червня 1919 року вписана золотими літерами у воєнну історію України. Розбита і морально пригнічена, позбавлена боєприпасів і загнана у невеликий закуток батьківщини Галицька Армія несподівано розбила й змусила відступати супротивника, який чисельно переважав і був значно краще матеріально забезпечений. Піднесення, яке огорнуло українське суспільство Галичини на звістку про перемогу під Чортковом і подальші успіхи рідного війська, сучасники справедливо порівнювали з Великоднем. Пропонована книга є результатом більш ніж чвертьстолітнього вивчення цього феномену. На підставі широкого спектру джерел із наголосом на численні архівні документи української та польської сторін ретельно відтворено та проаналізовано перебіг бойових дій у тісному взаємозв’язку з тогочасними міжнародними відносинами та складним воєнно-політичним становищем України. Перша частина хронологічно охоплює події від кінця травня до 16 червня 1919 року, а саме: передісторію, перебіг і наслідки Чортківського пролому, проголошення Диктатури, перші кроки запланованої генералом Грековим масштабної реорганізації збройних сил Західної Області Української Народної Республіки, зародження і розвиток плану операції, запеклу боротьбу за стратегічну ініціативу в боях за Бучач і Теребовлю та її переможне завершення визволенням Тернополя і ліквідацією ворожого плацдарму на лівому березі Дністра поблизу Нижнева.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Давньоіндійські імена, назви, терміни: проекція на Україну

Наливайко Степан

Давньоіндійські імена, ...
59 грн.
Купить
Етнічна історія Давньої України

Наливайко Степан

Етнічна історія Давньої ...
74 грн.
Купить
Індійський міф. Український коментар

Наливайко Степан

Індійський міф. ...
58 грн.
Купить
Кельти на землях України: археологічна, мовна та культурна спадщина

Казакевич Геннадій

Кельти на землях України: ...
52 грн.
Купить
Таємниці розкриває санскрит

Наливайко Степан

Таємниці розкриває ...
52 грн.
Купить
Тисяча найновіших тлумачень давніх українських назв, імен, прізвищ

Наливайко Степан

Тисяча найновіших ...
102 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.