Дід Свирид «Історія України від Діда Свирида. Книга 3»

Комплектация книг Юстініан 2-5 рабочих дня!

Описание

Книга третя “Історії України від діда Свирида” охоплює період від Кревської унії 1385 року до Берестейської унії 1596 року. Для Європи то була епоха геополітичних потрясінь, які напряму зачепили й українські землі, відтак автор аналізує обставини розгрому Тевтонського ордену, падіння Константинополя, розвалу Золотої Орди, наслідки Великих географічних відкриттів, Малого льодовикового періоду тощо. Таким чином збагачується уявлення читача про реальні історичні обставини, за яких виникла Річ Посполита та постала і зміцнювалася Запорозька Січ. Десятки персонажів книжки — від Вітовта й Тохтамиша до князів Острозьких, Наливайка та Кішки — реальні історичні діячі, постаті яких не залаковуються: про героїв, а також антигероїв української історії автор розповідає, як про живих людей. Книжки цієї серії не належать до жанру «фольк-гісторі», вони послідовно пропагують саме наукові погляди на історію. Своєрідний же стиль викладу історичного матеріалу від імені сільського історика, діда Свирида, додає книжкам колориту та допомагає легшому засвоєнню великих обсягів науково верифікованих історичних знань. Для широкого кола читачів.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Прийшов, побачив, переміг. 40 висловів, які створили історію

Сборник

Прийшов, побачив, переміг. ...
250 грн.
Купить
Історія України від Діда Свирида. Книга 3

Дід Свирид

Історія України від Діда ...
320 грн.
Купить
Боги маїсу і шоколаду. Історії з Мезоамерики

Волошина Катрина

Боги маїсу і шоколаду. ...
350 грн.
Купить
Боги та Богині давньогрецької міфології

Джиада Франчіа

Боги та Богині ...
352 грн.
Купить
Чорнобильська молитва

Алексиевич Светлана

Чорнобильська молитва
252 грн.
Купить
Моя історія в General Motors

Слоун Альфред П.

Моя історія в General Motors
260 грн.
Купить
Василь Стефаник. Біографія

Горак Роман

Василь Стефаник. Біографія
266 грн.
Купить
Етнографічні групи українців Карпат. Лемки

Сборник

Етнографічні групи ...
279 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.