Шевченко Артем «Книга пам'яті МВС.Національна поліція України.Державна прикордонна служба України»

Комплектация книг 2Фолио в течение 5-10 дней

Описание

У виданнях «Книга пам’яті МВС. Національна поліція України. Державна прикордонна служба України.» та «Книга пам’яті МВС. Національна гвардія України. Державна служба України з надзвичайних ситуацій.» йдеться про правоохоронців, полеглих під час виконання службових обов’язків, а також про небойові втрати під час проведення антитерористичної операції на сході України. «Ідея полягає в тому, щоб зібрати в книзі всіх загиблих, хто служив у підрозділах, об’єднаних у Міністерстві внутрішніх справ, щоб віддати данину пам’яті цим людям. У книзі зібрана інформація про 420 осіб, котрі загинули під час російської агресії, захищаючи від неї українську землю, український Донбас. Хронологічно книги охоплюють період від самого початку бойових дій і аж до цього літа», - розповів під час презентації Артем Шевченко.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Атлант розправив плечі. Частина перша. Несуперечність

Рэнд Айн

Атлант розправив плечі. ...
128 грн.
Купить
До встречи с тобой

Мойес Джоджо

До встречи с тобой
143 грн.
Купить
Инферно

Браун Дэн

Инферно
356 грн.
Купить
Языкознание: От Аристотеля до компьютерной лингвистики

Алпатов Владимир

Языкознание: От Аристотеля ...
281 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.