Шевченко Артем «Книга пам'яті МВС.Національна поліція України.Державна прикордонна служба України»

Комплектация книг 2Фолио в течение 14 дней

Описание

У виданнях «Книга пам’яті МВС. Національна поліція України. Державна прикордонна служба України.» та «Книга пам’яті МВС. Національна гвардія України. Державна служба України з надзвичайних ситуацій.» йдеться про правоохоронців, полеглих під час виконання службових обов’язків, а також про небойові втрати під час проведення антитерористичної операції на сході України. «Ідея полягає в тому, щоб зібрати в книзі всіх загиблих, хто служив у підрозділах, об’єднаних у Міністерстві внутрішніх справ, щоб віддати данину пам’яті цим людям. У книзі зібрана інформація про 420 осіб, котрі загинули під час російської агресії, захищаючи від неї українську землю, український Донбас. Хронологічно книги охоплюють період від самого початку бойових дій і аж до цього літа», - розповів під час презентації Артем Шевченко.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Атлант розправив плечі. Частина перша. Несуперечність

Рэнд Айн

Атлант розправив плечі. ...
128 грн.
Купить
Инферно

Браун Дэн

Инферно
316 грн.
Купить
До встречи с тобой

Мойес Джоджо

До встречи с тобой
120 грн.
Купить
Улюблений букварик

Сборник

Улюблений букварик
58 грн.
Купить
Вид с дешевых мест

Гейман Нил

Вид с дешевых мест
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.