Вовк Ірина «На щиті. Спогади родин загиблих воїнів. Дебальцеве»

Комплектация книг Фолио 2-5 рабочих дня!

Описание
Третя книга тритомника — оповіді про оборонців Дебальцевого, загиблих спекотного літа 2014-го і у найтяжчі зимові місяці 2015-го; про непохитних вояків Світлодарської дуги, про героїв Авдіївки, Зайцевого й Мар’їнки, що пролили свою кров на точках «нуль». Вояки оживають у спогадах матерів і батьків, братів і сестер, дружин і дітей, щоб ми не змарнували історичного шансу незалежності. Спогади про загиблих українських вояків, що захищали нашу землю в перші дні, тижні, місяці й роки російсько-української війни, зібрані й художньо адаптовані, — це потреба людської пам’яті, пам’яті серця про незабутніх. Це непроминальний біль живих, їхня туга за втраченим, а також нагадування людям цивільним, хто заплатив найдорожчу ціну за їхній спокій і добробут. У виданні використані фотоматеріали з родинних архівів.
Отзывы
Что еще купить
Правила ходіння проти вітру : роман

Перлулайнен Лана

Правила ходіння проти ...
170 грн.
Купить
Одновітрильний дім

Махно Василь

Одновітрильний дім
150 грн.
Купить
Українська класична поезія

Сборник

Українська класична ...
181 грн.
Купить
Афини

Власенко Власта

Афини
180 грн.
Купить
Дума про добровольця

Деркач Сергей

Дума про добровольця
162 грн.
Купить
Руїна

Крас Василь

Руїна
176 грн.
Купить
Середземноморське перехрестя

Харук Андрей

Середземноморське ...
189 грн.
Купить
Вибрані вірші. 1980-2013

Забужко Оксана

Вибрані вірші. 1980-2013
198 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.