Качковський Лесь «Олег - імператор русів»

Комплектация книг Український пріоритет 2-5 рабочих дня!

Описание

Трилогія Леся Качковського — "Вибір князя Аскольда", "Рюрик із роду Ск'єльдунгів" та "Олег — імператор русів". Трилогія йде врозріз з поширеною ще в імперській росії "Норманською теорією" виникнення Київської Русі. Автор показує, що держава в Києві існувала за довго до захоплення влади в ньому норманами. Події в цих романах охоплюють період від 860-х років до 915-го.
Героєм першого роману "Вибір князя Аскольда" є володар грізної київської держави князь Аскольд, який разом з братом Діром двічі ходив на Царгород і збирав з Візантії данину. Але в болгарському поході удача відвернулася від нього — він втратив сина й мусив хреститися від Риму. Це призвело його до втрати влади в Києві. Проте з його державою рахувалися всі європейські правителі!
А в цей самий час в болотах над Волховом в постійних битвах з місцевими купцями княжить нащадок данських конунгів і ободритського князя Гостомисла Рюрик, про що і йдеться в романі "Рюрик із роду Ск'єльдунгів". Він страшенно заздрить далеким київським князям, які двічі ходили на Міклагард (Царгород) — мрію кожного варяга. Жодних зв'язків з Києвом не існує. Проте смертельно поранений в черговій купецькій которі (бунті), він встигає заповісти своєму швагрові — норманському ярлу Хельгу (Олегу) — посадити свого малого сина Інґвара (Ігоря) на Київський стіл, саме там розбудувати імперію за зразком імперії франків.
Як саме Олег виконував заповіт Рюрика — розповідає третя книга "Олег — імператор русів". Підступно убивши обох київських князів, він зумів за 33 роки свого княжіння (власне — регентства) об'єднати місцевих полян, русів, древлян і сіверців зі своїми русами й варягами в боротьбі зі Степом. Олег обклав даниною й вятичів, і радимичів, і північних словен. Зміцнюючи державу, Олег використав гроші Торгового союзу, зацікавленого в новому торговому шляху із варяг у греки, та змінив форму правління. Зрештою зумів започаткувати у Києві династичне правління, передавши владу першому Рюриковичу — Ігорю. Імперія, не менша за імперію франків, з центром у Києві таки постала!

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Боги та Богині давньогрецької міфології

Джиада Франчіа

Боги та Богині ...
352 грн.
Купить
Чорнобильська молитва

Алексиевич Светлана

Чорнобильська молитва
252 грн.
Купить
Моя історія в General Motors

Слоун Альфред П.

Моя історія в General Motors
234 грн.
Купить
Василь Стефаник. Біографія

Горак Роман

Василь Стефаник. Біографія
266 грн.
Купить
Дужим помахом крил

Крушельницький Антiн

Дужим помахом крил
261 грн.
Купить
Етнографічні групи українців Карпат. Бойки

Сборник

Етнографічні групи ...
351 грн.
Купить
Етнографічні групи українців Карпат. Лемки

Сборник

Етнографічні групи ...
279 грн.
Купить
Етнографічні групи українців Карпат. Гуцули

Сборник

Етнографічні групи ...
279 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.