Середницкий Ярослав «Павло Шандрук. Вереснева кампанія 1939 року»

Комплектация книг Мандрівець до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 мая!
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 550 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Керівник Генштабу армії УНР на еміграції генерал Павло Шандрук у 1938 році закінчив Вищу військову школу у Варшаві. У 1938–1939 роках став контрактовим підполковником, пізніше полковником Війська Польського. Він досконало знав передвоєнне військове становище Польщі й “миролюбну” політику Адольфа Гітлера та Іосіфа Сталіна, а також події Німецько-польської війни. Книга відкриває надзвичайно цікаві й малознайомі українським читачам сторінки цієї війни – так званої Вересневої кампанії 1939 року. Совєцькі штампи подавали події як “швидку ганебну поразку Польщі від Німеччини й вступ СССР у війну для захисту братніх українського і білоруського народів”. Насправді жовніри, офіцери і генерали Війська Польського героїчно билися з переважаючими силами німецького і совєцького агресорів. Кожен із них, а також бойові операції, передусім ті, в яких брав участь П. Шандрук, заслуговують якнайширшого опису. Докладно розглянуто гібридну гітлерівську війну “за звільнення німців від гніту й приниження” в Чехословаччині й Польщі, а також сталінську боротьбу “за звільнення трудящих від гніту поміщиків і капіталістів”. Німецько-совєцьким Пактом від 23 серпня 1939 року Польщу поділили брунатні та червоні агресори. Тодішня пасивність і “стурбованість” Європи повторилася щодо України в 2014–2016 роках. Владімір Путін пішов шляхом своїх царських і совєцьких попередників у справі захисту “русскоязичного насєлєнія” та “собіранія зємєль”.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

П'ятеро

Жаботинський (Зеєв) Володимир

П'ятеро
81 грн.
Купить
Історія України-Русі

Аркас Николай

Історія України-Русі
90 грн.
Купить
100 великих географических открытий

Сборник

100 великих географических ...
95 грн.
Купить
100 великих военных тайн

Сборник

100 великих военных тайн
95 грн.
Купить
Чорна рада : хроніка 1663 року

Кулиш Пантелеймон

Чорна рада : хроніка 1663 ...
93 грн.
Купить
Дневник артиллериста

Харченко Геннадій

Дневник артиллериста
99 грн.
Купить
Российские танки на Донбассе

Жирохов Михаил

Российские танки на ...
90 грн.
Купить
40-й Батальон Территориальной обороны в войне на Донбассе (июль – август 2014 года)

Жирохов Михаил

40-й Батальон ...
100 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.