Аржаковский Антуан «Розбрат України з Росiєю»

Комплектация книг Vivat 2-5 рабочих дня!

Описание

Антуан Аржаковський - відомий французький інтелектуал, доктор історичних наук, філософ та богослов. Його історичний погляд на витоки сьогоднішнього військового конфлікту між Україною та Росією важливий для нас тим, що може претендувати на певну об'єктивність. По-перше, він осмислює історичну ретроспективу не зсередини ситуації, а ззовні. По-друге, робить це із глибоким розумінням ментальних відмінностей двох народів, оскільки має власний досвід роботи в обох країнах (декілька років очолював Французький університетський коледж при МДУ, а потім був заступником директора Французького культурного центру в Києві та директором Інституту екуменічних досліджень при Українському католицькому університеті у Львові). Отже, ця книга, відзначена у Франції премією Григорія Орлика, - рідкісна можливість побачити нашу ситуацію очима небайдужого європейця, який одночасно і глибоко розуміє предмет дослідження, і гаряче переживає за все, що відбувається зараз в Україні та в Росії.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Мій дитячий садок для хлопчиків

Товстий Василь

Мій дитячий садок для ...
48 грн.
Купить
Мій дитячий садок для дівчаток

Товстий Василь

Мій дитячий садок для ...
48 грн.
Купить
Нижче і нижче і нижче під землю

Андрусяк Иван

Нижче і нижче і нижче під ...
41 грн.
Купить
Ниже и ниже и ниже в море

Руднева Анна

Ниже и ниже и ниже в море
41 грн.
Купить
Як жив український народ. Коротка історія України

Грушевский Михаил

Як жив український народ. ...
45 грн.
Купить
Небесна сотня

Трибушна О.

Небесна сотня
40 грн.
Купить
Василь Стус

Дорошенко О.

Василь Стус
41 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.