Зак Ибрагим «Син терориста: історія вибору»

Комплектация книг Vivat 2-5 рабочих дня!

Описание

Автору цієї книги було всього сім років, коли його батько, терорист Ель-Саїд Нуссар, зробив свій перший злочин, застреливши в Нью-Йорку рабина Меїра Кахане - засновника Ліги захисту євреїв. Уже перебуваючи в тюрмі, Нуссар допоміг спланувати та здійснити перший теракт у Всесвітньому торговому центрі в 1993 році. Сьогодні він відбуває довічне ув'язнення, але залишається прикладом і героєм для мусульманських фанатиків у всьому світі. Зак Ібрагім з дитинства виховувався в атмосфері фанатизму і ненависті. І все ж батько-екстреміст не зміг змусити сина піти по шляху насильства і терору. Пройшовши через багато несправедливості, зіткнувшись з людьми, повними ненависті, він вибрав шлях любові і людяності. І його приклад доводить, що любов, як і ненависть, - добровільний вибір кожного! Перед читачем розповідь хлопчика, чий батько "поставив смерть незнайомих людей понад власну родину". Адже ні Зак, ні його мати не знали, що збирався зробити їхній батько і чоловік. Але те, що він зробив, зруйнувало їх життя. А ще це розмова, детальна і предметна, про те, звідки береться ненависть, як легко вона виховується в умах і як складно її вилікувати. Про те, що змусило віддану католичку прийняти Іслам, і про те, що Іслам - релігія любові, а релігійний фанатизм так само смертельно небезпечний, як антисемітизм, гомофобія або будь-яка форма ксенофобії.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Смарт-книги. 100 тварин

Трофимова К.

Смарт-книги. 100 тварин
38 грн.
Купить
Школа чомучки. Твоя перша математика. 150 розвивальних наліпокШкола чомучки. Твоя перша ...
36 грн.
Купить
Школа чомучки. Розвиваємо логіку з казкою. 70 розвивальних наліпок

Сборник

Школа чомучки. Розвиваємо ...
36 грн.
Купить
Історія України. Опорний конспект. Повний курс у 49 табл. для підготовки до ЗНО 2021

Харькова Надія

Історія України. Опорний ...
40 грн.
Купить
ЗНО 2021 Українська мова та література. Власне висловлення

Авраменко Александр

ЗНО 2021 Українська мова та ...
36 грн.
Купить
Серед овець. Випуск #4

Корешков Олександр

Серед овець. Випуск #4
30 грн.
Купить
Це всі ми

Завалій Євгенія

Це всі ми
40 грн.
Купить
Світ навколо нас. Малята тварин

Энциклопедия

Світ навколо нас. Малята ...
40 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.