Шевченко Артем «Слов’янськ. Початок війни»

Комплектація книг Фолио 2-5 робочих днів!

Опис

Свідоцтва, викриття та сповіді… «Слов’янськ. Початок війни» — це документальне дослідження та хронікальний літопис найважливіших епізодів битви за місто Слов’янськ Донецької області, захоплення якого загоном бойовиків Гіркіна-«Стрєлкова» 12 квітня 2014 року стало початком гібридної збройної військової агресії РФ на українському Донбасі. Кожен розділ книжки має символічну назву зі словом «перший», яка відбиває суть того, що відбувалося навесні 2014 року: «Перша кров», «Перша зрада», «Перша страта», «Перший бій», «Перша перемога»… У книжці використано архівні фото й записи інтерв’ю з ключовими військово-політичними керівниками України, які ухвалювали головні рішення в ті буремні часи. Також у кожному з епізодів з’являються спогади героїв, що безпосередньо брали участь у тих драматичних, героїчних і трагічних подіях. Автор книжки — Артем Шевченко, директор Департаменту комунікацій МВС України. Ще військовим журналістом він активно висвітлював події у Слов’янську протягом квітня-червня 2014 року.

Відгуки

Написати відгук

Що ще купити

Майже ніколи не навпаки

Матиос Мария

Майже ніколи не навпаки
144 грн.
Купити
Чорний павук: повість

Готгельф Єремія

Чорний павук: повість
134 грн.
Купити
Благослови, душе моя, Господа...

Іваничук Роман

Благослови, душе моя, ...
162 грн.
Купити
Смерть Юди

Іваничук Роман

Смерть Юди
162 грн.
Купити
каміньсадліс

Шувалова Ірина

каміньсадліс
150 грн.
Купити
Мешти для Ганнусі

Кузив Оксана

Мешти для Ганнусі
164 грн.
Купити
Розлоге дерево. Збірка поезій

Лишега Олег

Розлоге дерево. Збірка ...
152 грн.
Купити
Путівник розгублених

Пагутяк Галина

Путівник розгублених
140 грн.
Купити

Гарантія збереження !

Український книжковий інтернет-магазин "KNIGIng" несе повну відповідальність за збереження і цілісність при доставці замовлення.
При відправці книг ми використовуємо спеціальний "книжковий" картон і вставки-підсилювачі. Всі замовлення додатково пакуємо в фірмові пакети "Нової Пошти" або стретч-плівку.