Мансон Річард «Тесла: винахідник сучасності»

Комплектация книг Нора-Друк 2-5 рабочих дня!

Описание

Нікола Тесла, вчений і винахідник сербського походження, винайшов радіо, індукційний двигун, неонову лампу та багато іншого. Справжнім проривом в науці був винахід змінного струму, що стало основою електричної мережі та міжміської електричної передачі. Це спричинило протистояння винахідника з електричною імперією Томаса Едісона. Почалися гіркі патентні битви. Оскільки технологія Тесли була більш прогресивною, зрештою він переміг. На жаль, він не мав підприємницьких здібностей і не зміг скористатися своїм успіхом. Його найдосконаліші ідеї не визнавались десятиліттями: сорок років у випадку з радіопатентом, ще довше щодо ідеї технології лазерного променя. Особисте життя Тесли було надзвичайно химерним. Вражаюче красивий і бездоганно одягнений, він був гермофобним і ніколи не потискав руки. Йому потрібно було дев’ять серветок, коли він сідав обідати. У пізніші роки він їв тільки білу їжу і спілкувався з голубами в Брайант-парку. Ця детальна, авторитетна та дуже читабельна біографія описує всі етапи дивовижного життя вченого.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Мемуари. Том 1

Маннергейм Карл

Мемуари. Том 1
216 грн.
Купить
Орда

Іваничук Роман

Орда
144 грн.
Купить
Чорні хлопці Карпат

Целевич Юліан

Чорні хлопці Карпат
200 грн.
Купить
Кафе Європа: Життя після комунізму

Дракулич Славенка

Кафе Європа: Життя після ...
160 грн.
Купить
Це Маґрітт

Патрішія Аллмер

Це Маґрітт
200 грн.
Купить
Тесла: винахідник сучасності

Мансон Річард

Тесла: винахідник ...
190 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.