Галайчук Владимир «Українська міфологія»

Комплектация книг КСД в течение 7 дней

Описание

Чи знаєте ви, що міфологія і демонологія українців одна з найбагатших у слов’янському світі? На сторінках цієї книги постають легенди про потерчат і мавок, чортів і русалок, вовкулаків і чугайстрів, упирів та відьом, домовиків і лісовиків — демонологічних істот світу наших пращурів. Ці дивні, а іноді й дуже страшні історії відбивають уявлення нашого народу про Всесвіт і місце людини в ньому. І раптом може здатися, що то не старі половиці скриплять, а тихо крадеться домовик, серед темних водоростей блисне зелене пасмо русалчиного волосся, а з темного лісу долине моторошне виття вовкулаки… Українці населяли дивними істотами хату і хлів, подвір’я, поле і ліс. Чи можна сказати, що ці язичницькі вірування глибоко вкорінені у свідомості народу? Безперечно, адже в такий спосіб наші предки складали уявлення про світ і визначали місце людини в ньому. З цією книгою і ви поринете в багатий і цікавий, повний переказів і легенд світ української міфології!

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Иерусалим: Один город, три религии

Армстронг Карен

Иерусалим: Один город, три ...
404 грн.
Купить
Вторая мировая война: Ад на земле

Хейстингс Макс

Вторая мировая война: Ад на ...
594 грн.
Купить
Будда

Армстронг Карен

Будда
251 грн.
Купить
Як жив український народ. Коротка історія України

Грушевский Михаил

Як жив український народ. ...
48 грн.
Купить
Истернизация. Подъем Азии и спад Америки от Обамы до Трампа и дальше

Гидеон Рахман

Истернизация. Подъем Азии ...
Предзаказ
Awesome Kharkiv

Белоус Анна

Awesome Kharkiv
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.