Белый Дмитрий «Заложна душа»

Комплектация книг Наш Формат в течение 3-5 дней

Описание

Про які періоди з української історії слід знати більше? Чим зумовлена така увага автора до того, що було після періоду «Руїни» до кінця XVII століття та після остаточного зруйнування Запорізької Січі? Як жилося українській козацькій еліті після втрати своєї державності? Чи перегукуються тогочасні події із тим, що відбувається в нашій країні на даний момент? Чи можемо ми, проаналізувавши минулі помилки та загрози, уникнути політичних розколів, провалів у дипломатичних переговорах, зрадництва, воїн, хаосу та скочування в архаїку в майбутньому? Письменник та професійний історик Дмитро Білий родом з Донеччини присвятив своє життя дослідженню проблематичних сторінок історії України. Назва книги «Заложна душа» автором обрана не випадково, адже епіграфом на початку роману є цитата видатного українського прозаїка Пантелеймона Куліша: «...серед малоросіян одним із найстрашніших заклять вважається закляття «заложної душі» коли людина, що не може виконати своєї присяги, стає приреченою на вічні муки небуття, якщо не передасть іншому тягаря свого потойбічного прокляття і, таким чином, не поновить навічно своє страшне приречення...». В цій повісті переплелися історія і трагічні долі героїв, реальність з містикою, таємничі події, перевтілення та явища, не підвладні розумінню та вічне козацьке кохання. Письменник описує картини палаючих чорних згарищ, та коней, які несуться степом без вершників. Чи не нагадують ці описи хоча би віддалено ті події, які відбуваються в Донецькій та Луганській області на даний момент?

Отзывы

Нет отзывов об этой книге.

Написать отзыв

Что еще почитать

Жизнь там, где ты

Орлова Мила

Жизнь там, где ты
Подробнее
Емоційний інтелект керівника

Карузо Дэвид

Емоційний інтелект керівника
Подробнее
Краса, що зводить з розуму. Нещоденник для жінок

Запотоцкая Ирина

Краса, що зводить з розуму. ...
Подробнее
Дом, где живут

Хопта Митя

Дом, где живут
Подробнее
Miss Moppet and mouse

Сборник

Miss Moppet and mouse
Подробнее
Коррупция. Охота на правду

Семенченко Наталия

Коррупция. Охота на правду
Подробнее
Дело Логинова

Яровой Дмитрий

Дело Логинова
Подробнее
Время встречать рассвет

Омельницкая Светлана

Время встречать рассвет
Подробнее

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.