Гудмен Марк «Злочини майбутнього»

Комплектация книг Фабула в течение 7 дней

Описание

Марк Гудмен, один з провідних світових авторитетів у галузі глобальної безпеки, пропонує читачеві захоплюючу подорож таємними шляхами цифрового підпілля, розкриваючи способи, які використовують проти нас злочинці-одинаки, кримінальні корпорації, терористичні організації та цілі країни. Злочинці буквально «окупують» новітні технології, і роблять це так успішно, що ми постійно відстаємо від них зі своїми засобами захисту. Сьогодні не існує жодного комп’ютера або смартфона, який не може бути зламаний, і нічого не можна зберегти у таємниці — від персональних даних до військових розробок, що коштують мільярди доларів. «Злочини майбутнього» — це тверезий погляд професіонала на зворотний бік технологічних інновацій і ті наслідки, якими вони загрожують нашому взаємопов’язаному й нескінченно уразливому світу.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Мистецтво переконування

Конгер Джон

Мистецтво переконування
54 грн.
Купить
Століття змін

Мортимер Иен

Століття змін
234 грн.
Купить
Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Киссинджер Генри

Світовий порядок. Роздуми ...
176 грн.
Купить
Не окремо взяте життя

Дзюба Иван

Не окремо взяте життя
126 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.