Сборник «Брама. Багряні ночі»

Комплектация книг Vivat в течение 7 дней

Описание

«Багряні ночі» — книжка, що започатковує серію справжнього українського фентезі. Її видано за підсумками щорічного конкурсу фентезійних історій «Брама-2017». Конкурс презентує авторів з усього світу: як відомих, так і тих, хто лише робить перші кроки в літературі. До антології увійшло 27 найкращих творів із понад 500, надісланих на розгляд. Фентезі тут різне: від «темного» до високого, від дитячого до епічного. Тож кожен поціновувач усього магічного та чарівного неодмінно знайде улюбленого автора і твір до смаку. Запрошуємо читачів у мандрівку незбагненними паралельними світами, де усілякі дива й вигадки — не щось надприродне, а найсправжнісінька реальність Составитель: Мирослав Кошык, Анатолий Мицкан

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Поцелуй победителя

Руткоски Мари

Поцелуй победителя
292 грн.
Купить
Преступление победителя

Руткоски Мари

Преступление победителя
269 грн.
Купить
Рыцарь бесконечности. Хроники Аркан

Коул Кресли

Рыцарь бесконечности. ...
269 грн.
Купить
Лед как пламя

Рааш Сара

Лед как пламя
246 грн.
Купить
Новаторы-4. Пожиратели времени

Березин Антон

Новаторы-4. Пожиратели ...
222 грн.
Купить
Дороти должна умереть

Пейдж Даниэль

Дороти должна умереть
269 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.