Сборник «Брама. Багряні ночі»

Комплектация книг Vivat до 5 рабочих дней!

Описание

«Багряні ночі» — книжка, що започатковує серію справжнього українського фентезі. Її видано за підсумками щорічного конкурсу фентезійних історій «Брама-2017». Конкурс презентує авторів з усього світу: як відомих, так і тих, хто лише робить перші кроки в літературі. До антології увійшло 27 найкращих творів із понад 500, надісланих на розгляд. Фентезі тут різне: від «темного» до високого, від дитячого до епічного. Тож кожен поціновувач усього магічного та чарівного неодмінно знайде улюбленого автора і твір до смаку. Запрошуємо читачів у мандрівку незбагненними паралельними світами, де усілякі дива й вигадки — не щось надприродне, а найсправжнісінька реальність Составитель: Мирослав Кошык, Анатолий Мицкан

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Аліта. Бойовий ангел

Кэдиген Пэт

Аліта. Бойовий ангел
105 грн.
Купить
Мрачный Жнец. Четыре романа о Плоском Мире

Пратчетт Терри

Мрачный Жнец. Четыре ...
507 грн.
Купить
Атлас мира Толкина

Дэй Дэвид

Атлас мира Толкина
Предзаказ
Последний Бессмертный

Марлоу Алекс

Последний Бессмертный
162 грн.
Купить
Чужак в стране чужой

Хайнлайн Роберт

Чужак в стране чужой
76 грн.
Купить
Катриона: Сияние Черной звезды

Звездная Елена

Катриона: Сияние Черной ...
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.