Мартин Джордж «Буря мечів. Пісня льоду й полум'я. Книга третя»

Комплектация книг КМ-Букс до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 марта!
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 550 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Серія-бестселер "Пісня льоду й полум'я" - епічне фентезі американського письменника Джорджа Р. Р. Мартіна. За мотивами серії виходить культовий серіал "Гра престолів" від HBO.
Перед вами третя частина знаменитої саги Джорджа Мартіна "Пісня льоду й полум'я". "Буря мечів" - саме це очікує читача на сторінках роману. Причому найбільш гострий та безжальний меч тримає в руках автор. Незамінних героїв не буває, безсмертних також. Війна збирає свій кривавий врожай, та все більш наполегливо серед брязкоту сталі звучить голос магії. Кожен сам за себе. У своїй пристрасті до реалізму Джордж Мартін не шкодує ніжні почуття читачів. Побут роздертої в клапті війною країни описаний в усіх подробицях: мародерство, розбій, голод, сварки і бійки усіх з усіма, міжусобиці дрібних місцевих панів, бруд, хвороби та інші напасті, що супроводжують військовий час. Куди не кинь оком, від Стіни до самого півдня - руїна. І на такому тлі надзвичайно яскраво виступають персонажі. Як їх змінить війна? Що вони втратять, а що віднайдуть? Третя частина саги закрутить читача у вирі подій, пронесе крізь час і простір та захопить уяву від першої сторінки до останньої.
Джордж Мартін - американський письменник, автор світових бестселерів, зокрема всесвітньо відомої серії книг "Пісня льоду й полум'я", за мотивами якої триває вихід не менш популярного серіалу "Гра престолів". Прийнято вважати Мартіна сучасним майстром фантастики, а його романи вже перекладено багатьма мовами та регулярно отримають престижні нагороди і премії. - Книга отримала нагороду "Locus Award" (2001)! - У світі продано понад 70 мільйонів примірників саги "Пісня льоду й полум'я"! - Перекладено 47 мовами!

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Благие знамения. Подарочное издание с иллюстрациями Пола Кидби

Пратчетт Терри

Благие знамения. ...
369 грн.
Купить
Хроники Черной Ведьмы. Железный цветок

Форест Лори

Хроники Черной Ведьмы. ...
273 грн.
Купить
Буря мечів. Пісня льоду й полум'я. Книга третя

Мартин Джордж

Буря мечів. Пісня льоду й ...
333 грн.
Купить
Опечатки

Пратчетт Терри

Опечатки
254 грн.
Купить
Не убоюсь зла

Хайнлайн Роберт

Не убоюсь зла
270 грн.
Купить
Битва королей

Мартин Джордж

Битва королей
273 грн.
Купить
Кукловоды. Дверь в Лето. Двойная звезда. Звездный десант

Хайнлайн Роберт

Кукловоды. Дверь в Лето. ...
360 грн.
Купить
Сироты вечности

Симмонс Дэн

Сироты вечности
342 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.