Гейман Нил «Небудь-де»

Комплектация книг КМ-Букс 2-5 рабочих дня!

Описание

- Від автора #1 бестселерів в Україні та світі! - "Небудь-де" - неймовірний світ, про існування якого ви навіть не підозрювали! - Від автора бестселерів #1 за версією The New York Times, лауреата численних літературних нагород, таких як Премія Г'юґо, Премія Неб'юла, Премія Локус, Премія Ґеффен та Премія Брема Стокера, медалей Ньюбері та Карнегі, Всесвітня премія фентезі за найкращий твір короткої форми! - Роман написаний на основі сценарію популярного в світі однойменного міні-серіалу від BBC "Neverwhere". - Автор готує продовження фантастичного роману - "The Seven Sisters" ("Сім сестер"). - Небудь-де - фантастичний роман Ніла Ґеймана у жанрі міського фентезі, який 1997 року став найкращою книжкою року за версією сайту НФ, а 1999 року приніс авторові премію Жулі Верланже! - Найкраща книжка року за версією сайту SF Site (вибір редакторів, 1997). - Книга отримала премія академії наукової фантастики, фентезі та жахів (1998). Ричард Мейг'ю - молодий "білий комірець" із добрим серцем та нудною роботою. Коли одного дня він зупиняється допомогти дівчині, що стікає кров'ю на лондонському хіднику, його життя змінюється назавжди. Маленький добрий вчинок затягує його до світу, існування якого він не припускав навіть уві сні, до паралельної дійсності, що існує в підземному лабіринті каналізаційних тунелів і покинутих станцій метро під містом. Він провалюється крізь розколини дійсності й потрапляє до іншого місця, і це місце - Небудь-де. Якщо він хоче коли-небудь повернутися до Лондона, який знав раніше, Ричард мусить навчитися виживати в цьому місті тіней і темряви, чудовиськ і святих, убивць і ангелів

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Старий будинок

Дорожовець Олександра

Старий будинок
120 грн.
Купить
Небудь-де

Гейман Нил

Небудь-де
135 грн.
Купить
Зоряний пил

Гейман Нил

Зоряний пил
113 грн.
Купить
Улісс Мур. Книга 5.  Кам'яні охоронці

Мур Уллис

Улісс Мур. Книга 5. Кам'яні ...
126 грн.
Купить
Черептон Крутій. Книга 3. Безликі

Ленді Дерек

Черептон Крутій. Книга 3. ...
122 грн.
Купить
Радіант, Том 2

Валенте Тоні

Радіант, Том 2
140 грн.
Купить
Три дні з життя Єви

Григорович Анна

Три дні з життя Єви
135 грн.
Купить
Час смертохристів: Міражі 2077 року

Щербак Юрій

Час смертохристів: Міражі ...
135 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.