Кинг Стивен «Піднесення»

Комплектация книг КСД 5 рабочих дней!

Описание
• Бестселер The New York Times • Планується екранізація • Неймовірне втручається в будні містечка Мене звуть Скотт Кері. І останнім часом я почав худнути. Ви подумаєте: «Ну й що тут такого незвичайного?» Річ у тому, що з кожним днем я легшаю і легшаю, але не змінююся зовні. Одного дня я можу просто відірватися від землі і… Розумієте? Мій лікар каже: будемо спостерігати за ситуацією. Я не знаю, що це — хвороба чи якась аномалія. У цьому містечку завжди відбувалися дивні речі. І тепер вони відбуваються зі мною… Фантастична й трохи моторошна історія про те, яким чином дивні обставини можуть зблизити людей… Тут є все: атмосфера маленького міста, магія, радощі та життєві виклики. Publishers Weekly Про автора: Стівен Кінг — шалено популярний американський письменник, Король жахів, майстер історій, які пробирають до кісток. Кінг може похизуватися тим, що кожен його твір стає літературною сенсацією та стовідсотковим бестселером. За понад 40 років його творчої діяльності світ побачило безліч романів, наклади яких давно перетнули межу в третину мільярда примірників. Він володар численних престижних літературних нагород і має чималу армію шанувальників, яка щодня поповнюється.
Отзывы
Что еще купить
Чорне яблуко. Роман про Архипа Тесленка

Процюк Степан

Чорне яблуко. Роман про ...
181 грн.
Купить
Фундація та Земля. Книга 5

Азимов Айзек

Фундація та Земля. Книга 5
185 грн.
Купить
Знайти блакить

Лоис Лоури

Знайти блакить
194 грн.
Купить
Варта у Грі. Книга 3. Кров Будапешта

Матолинец Наталья

Варта у Грі. Книга 3. Кров ...
144 грн.
Купить
Таємниця тринадцятої години. Книга 3

Каньтох Анна

Таємниця тринадцятої ...
180 грн.
Купить
Прокляття переможця. Книга 1

Раткоські Марі

Прокляття переможця. Книга ...
198 грн.
Купить
Вітаємо в Аддамсвіллі

Заппиа Франческа

Вітаємо в Аддамсвіллі
166 грн.
Купить
Проклін-зона: роман

Желязны Роджер

Проклін-зона: роман
143 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.