Шустерман Ніл «Шторм. Вигин коси. Книга 2»

Комплектація книг КМ-Букс 2-5 робочих днів!

Опис

Минув рік відтоді, як Рован утік. Нині він перетворився на міську легенду — женця Люцифера, який вистежує корумпованих женців і піддає їх суду через вогонь. Шторм, усевидющий штучний інтелект, міг би його зупинити, але він не втручається у справи Цитаделі женців, лише спостерігає, нехай йому й не подобається те, що він бачить. Тим часом Сітра, яка нині зветься жницею Анастасією, починає займатися збиранням, трохи змінюючи старий звичай: вона дає людям, яких планує вбити, місяць на те, щоб обрати собі смерт. Та коли знову з'являється старий ворог і її життя опиняється під загрозою, стає зрозуміло, що не всі готові до змін. Чи втрутиться нарешті Шторм, чи так і спостерігатиме, як ідеальний світ починає руйнуватися?
  • Від автора бестселерів за версією The New York Times!
  • Роман-переможець літературної премії імені Майкла Принца!
  • Від володаря Національної книжкової премії за найкращий роман для підлітків!
Ніл Шустерман — популярний американський письменник, який спеціалізується на літературі для підлітків. Лауреат Національної книжкової премії за найкращий роман для підлітків. Більше 30 його романів для дітей, підлітків та дорослих удостоєні нагород. Також пише сценарії для кінофільмів та телевізійних шоу. «Шустерман розмирює масштаби своєї утопії про недалеке майбутнє, водночас тримаючи палець на пульсі наших буремних часів. Він винятково проникливий і брутальний у своїх майстерності». — «Букліст» «У продовженні «Жнеця» Шустерман знову вдається до своїх чарів… ще краще, ніж у першій книжці». — «Скул лайбрері джорнал»

Відгуки

Написати відгук

Що ще купити

Різдвяний ріг достатку. Історії, які ховаються за традиціями коляди

Форсайт Марк

Різдвяний ріг достатку. ...
131 грн.
Купити
Лабіринт Фавна

Торо Дель Гильермо

Лабіринт Фавна
162 грн.
Купити
Жінка без гробівця. Розповідь про мою тітку

Поллак Мартин

Жінка без гробівця. ...
120 грн.
Купити
Я бачив його живим, мертвим і знову живим

Пузік Валерій

Я бачив його живим, мертвим ...
120 грн.
Купити
Сліпота

Сарамаго Жозе

Сліпота
126 грн.
Купити
Кримський інжир. Демірджі

Сборник

Кримський інжир. Демірджі
150 грн.
Купити
І знов Олівія

Страут Элизабет

І знов Олівія
149 грн.
Купити
Kepler62. Першовідкривачі. Книга 4

Парвела Тимо

Kepler62. Першовідкривачі. ...
162 грн.
Купити

Гарантія збереження !

Український книжковий інтернет-магазин "KNIGIng" несе повну відповідальність за збереження і цілісність при доставці замовлення.
При відправці книг ми використовуємо спеціальний "книжковий" картон і вставки-підсилювачі. Всі замовлення додатково пакуємо в фірмові пакети "Нової Пошти" або стретч-плівку.