Кинг Стивен «Сяйво»

Комплектация книг КСД до 5 рабочих дней!

Описание

У цього шикарного готелю в горах — лиха слава. Колись там сталася страшна трагедія. Тому взимку в його стінах лишаються тільки привиди... Але цього разу опинитися тут не пощастило одній звичайній родині — батько Денні найнявся доглядачем пансіонату. Саме в готелі п’ятирічний Денні дізнався, що він «сяє»: хлопчик може бачити справжніх його мешканців і знає, що ховається за дверима кожного із сотні порожніх номерів... Але йому відкриваються не тільки жахливі події, які сталися тут у минулому. Він може передбачити, яка страшна небезпека чекає на його близьких...

Отзывы

Кінг - це завжди цікаво і фантастично жахливо. Читала дуже багато разів цю книгу, але своєї ніколи не було, і ось тепер на книжній полиці красується "Сяйво" ))) кожну осінь читати Кінга, як традиція.)))
Яна 2019-11-22 22:20:47

Написать отзыв

Что еще купить

Светлый человек

Максимов Макс

Светлый человек
179 грн.
Купить
Искусственная свобода

Корвин Артур

Искусственная свобода
184 грн.
Купить
Як приручити дракона. (кн. 10) Як знайти Камінь Дракона

Ковелл Крессида

Як приручити дракона. (кн. ...
180 грн.
Купить
Знак

Рот Вероника

Знак
201 грн.
Купить
Ерік

Пратчетт Терри

Ерік
162 грн.
Купить
Справжні монстри – загроза для планети

Роде М.

Справжні монстри – ...
225 грн.
Купить
Жорстокий принц

Блэк Холли

Жорстокий принц
180 грн.
Купить
Тіло

Ерофеев Виктор

Тіло
238 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.