Толкин Джон Рональд Руэл «Сказання з Небезпечного Королівства»

Комплектация книг Астролябія в течение 1-5 дней

Описание

Це найповніше зібрання знаменитих коротких оповідей Дж. Р. Р. Толкіна. П’ять історій, написаних так само майстерно та вишукано, як і улюблений багатьма «Гобіт», витворюють дивовижний світ, який не хочеться покидати: іграшковий песик Роверандом, подорожуючи на Місяць та в морські глибини, знаходить нових друзів і вчиться не ображати чарівників; Фермер Джайлз із Гема, ненароком прогнавши лихого велетня, змушений удавати зі себе героя і ставати до бою з драконом; у Пригодах Тома Бомбадила йдеться про фантастичні мандри старого веселуна та про знайомства з гобітами, принцесами, ґномами і тролями; Ковалю з Великого Вуттона випало проковтнути чарівну зірку, яка стає його перепусткою у Дивокрай; а Листок пана Дрібнички — це все, що залишилося у цьому світі від досконалого дерева маленького художника, котрого, як і всіх нас, чекала довга неуникненна подорож. Ці історії доповнено есеєм «Про чарівні історії», де викладено теоретичні засади творчості славетного автора «Володаря Перснів»

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Гобіт, або Туди і звідти

Толкин Джон Рональд Руэл

Гобіт, або Туди і звідти
74 грн.
Купить
Володар перснів. Частина третя: Повернення короля

Толкин Джон Рональд Руэл

Володар перснів. Частина ...
114 грн.
Купить
Сильмариліон

Толкин Джон Рональд Руэл

Сильмариліон
105 грн.
Купить
Исцеляющая

Мотт Джейсон

Исцеляющая
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.