Мьевиль Чайна «Вокзал на вулиці Відчаю»

Комплектация книг Богдан 2-5 рабочих дня!

Описание

Дивні речі творяться у Новому Кробузоні — велетенському мегаполісі, де співіснують найрізноманітніші раси й екзотичні тварини. Живуть тут також химерні істоти, що загрожують усім решта, — глитай-нетлі. Вони вриваються у сни й свідомість містян, полюючи на них і випиваючи їхню пам’ять дотла. Навколо цих літаючих почвар зав’язуються події, що переростають у криваву драму з багатьма дійовими особами. Тут і вчений-винахідник двигуна кризової енергії зі своєю коханою хепрі (напівлюдиною-напівкомахою), тут і могутній бос злочинного синдикату, тут і представники корумпованого уряду, тут і повітряні мисливці ґаруди (напівлюди-напівптахи), тут і конструкти (щось подібне до біороботів), тут і Пороблені — організми, хірургічним способом зліплені з різних видів живих створінь. Є також водяники, какти, вірми... А між ними всіма, у різних вимірах, мандрує жахливий павук Ткач — уособлення неземної сили і мислення. Пригодницький, динамічний, фантасмагоричний сюжет роману цілком захоплює уяву читача, а деколи навіть викликає сльозу...

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Лихий король

Блэк Холли

Лихий король
280 грн.
Купить
Справжні монстри – загроза для планети

Роде М.

Справжні монстри – ...
225 грн.
Купить
Тіло

Ерофеев Виктор

Тіло
238 грн.
Купить
Дюна

Герберт Фрэнк

Дюна
251 грн.
Купить
Буря мечів. Пісня льоду й полум'я. Книга третя

Мартин Джордж

Буря мечів. Пісня льоду й ...
315 грн.
Купить
Містер Мерседес

Кинг Стивен

Містер Мерседес
216 грн.
Купить
Діти кістки й крові

Адеємі Томі

Діти кістки й крові
270 грн.
Купить
Хроніки Нарнії. Повна історія чарівного світу

Льюис Клайв Стейплз

Хроніки Нарнії. Повна ...
284 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.