Кинг Стивен «Загублена земля. Темна вежа III»

Комплектация книг КСД в течение 1-5 дней

Описание

У третьому томі з серії "Темна Вежа" Роланд і його друзі, Cюзанна і Еді Дін починають гонитву за ведмедем, щоб виявити Стежку Світла. Це край землі Роланда, так званого Околоміра. Вони довідались про те, що таких стежин всього шість, і всі вони випромінюють світло. У місці перетину цих променів в самому центрі Роланд сподівається знайти міфічну Вежу. Після багатьох пригод Роланду вдається повернути в Околомір Джейка, хлопчика, яким Роланд пожертвував під час переслідування Людини в Чорному. У Джейка виявляються дві книги: одна із головоломками без відповідей, інша – присвячена подорожі дітей на потягу. Джейк купив ці книжки в магазині Кальвіна Тауера, зловісного і таємничого персонажа. Незабаром до героїв приєднується Ой, незвичайна істота, що нагадує єнота, собаку і борсука...

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Вітер у замкову шпарину. Темна вежа VIII

Кинг Стивен

Вітер у замкову шпарину. ...
82 грн.
Купить
Пісня Сюзанни. Темна вежа VI

Кинг Стивен

Пісня Сюзанни. Темна вежа VI
105 грн.
Купить
Танцы с медведями

Суэнвик Майкл

Танцы с медведями
Предзаказ
Игра престолов: наука в сериале

Кин Хелен

Игра престолов: наука в ...
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.