Кинг Стивен «Загублена земля. Темна вежа III»

Комплектация книг КСД в течение 1-5 дней

Описание

У третьому томі з серії "Темна Вежа" Роланд і його друзі, Cюзанна і Еді Дін починають гонитву за ведмедем, щоб виявити Стежку Світла. Це край землі Роланда, так званого Околоміра. Вони довідались про те, що таких стежин всього шість, і всі вони випромінюють світло. У місці перетину цих променів в самому центрі Роланд сподівається знайти міфічну Вежу. Після багатьох пригод Роланду вдається повернути в Околомір Джейка, хлопчика, яким Роланд пожертвував під час переслідування Людини в Чорному. У Джейка виявляються дві книги: одна із головоломками без відповідей, інша – присвячена подорожі дітей на потягу. Джейк купив ці книжки в магазині Кальвіна Тауера, зловісного і таємничого персонажа. Незабаром до героїв приєднується Ой, незвичайна істота, що нагадує єнота, собаку і борсука...

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Вітер у замкову шпарину. Темна вежа VIII

Кинг Стивен

Вітер у замкову шпарину. ...
82 грн.
Купить
Пісня Сюзанни. Темна вежа VI

Кинг Стивен

Пісня Сюзанни. Темна вежа VI
105 грн.
Купить
Убить нельзя научить

Сапфир Ясмина

Убить нельзя научить
Предзаказ
Ограбление Харон

Иванович Юрий

Ограбление Харон
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.