Лондон Джек «Love of Life = Любов до життя»

Комплектация книг Знання 2-5 рабочих дня!

Описание

Джек Лондон (1876—1916) — письменник, твори якого із захопленням читають у всьому світі. Його збірка “Любов до життя” — одна з яскравих перлин циклу північних оповідань. Аляска — те місце, де кожен змушений виявляти свої справжні риси. Північ рівняє бідних і багатих, пронизливий холод не зважає на неміч, рвучкий вітер байдужий до соціального стану, а дикий звір не розбирає звань. У протистоянні з жорстокою природою герої наведених творів перемагають не тільки завдяки сміливості, витривалості, енергії, а насамперед завдяки силі духу, одержимості життям, здатності навіть в екстремальних умовах залишатися Людиною.
Love of Life = Любов до життя / Джек Лондон ; пер. з англ. Ніни Дубровської та Галини Яр. Англ. і укр. мовами. — (Білінгва).

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

A Christmas Carol In Prose, Being a Ghost Story of Christmas = Різдвяна пісня в прозі, або Різдвяне оповідання з привидами

Диккенс Чарльз

A Christmas Carol In Prose, Being a Ghost Story ...
97 грн.
Купить
Love of Life = Любов до життя

Лондон Джек

Love of Life = Любов до життя
116 грн.
Купить
Спілка рудих / Тhe Red-Headed League

Дойл Артур Конан

Спілка рудих / Тhe Red-Headed League
90 грн.
Купить
Щоденник пані Ганки

Доленга-Мостович Тадеуш

Щоденник пані Ганки
108 грн.
Купить
Білий Зуб

Лондон Джек

Білий Зуб
108 грн.
Купить
Портрет Доріана грея

Уайльд Оскар

Портрет Доріана грея
104 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.