Андерсен Ханс Кристиан «The Tinderbox»

Комплектация книг Теза 2-5 рабочих дня!

Описание
Навчальний посібник розроблено відповідно до чинної програми МОН України з англійської мови. Читанка відповідає європейським рекомендаціям щодо вивчення іноземних мов — «The Common European Framework in its political and educational context. Recommendations. (CEFR)» Ви хочете дізнатися як старе кресало, призначене в побуті для висікання іскор прислужило солдату та допомогло йому стати успішним? Читайте казку відомого данського письменника і поета Ганса Християна Андерсена та переконуйтеся, що безвихідних ситуацій не буває! Якщо людина здатна чесно і рішуче рухатися до наміченої мети – то свого доб’ється; саме життя розкидає в сторони всякого роду перешкоди інтриганів і хитрунів, як це і трапилося у казці. Читанка англійською мовою для учнів 6-7 класів закладів загальної середньої освіти, ліцеїв, гімназій.
Отзывы
Что еще купить
Маленький мідний чайник

Сборник

Маленький мідний чайник
33 грн.
Купить
Історія Доктора Дуліттла

Лофтинг Хью

Історія Доктора Дуліттла
30 грн.
Купить
The Mother wood duc

Сборник

The Mother wood duc
33 грн.
Купить
The Hut in the forest (Хатинка в лісі)

Сказки

The Hut in the forest (Хатинка в ...
36 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.