Андерсен Ханс Кристиан «The Tinderbox»

Комплектация книг Теза 2-5 рабочих дня!

Описание

Навчальний посібник розроблено відповідно до чинної програми МОН України з англійської мови. Читанка відповідає європейським рекомендаціям щодо вивчення іноземних мов — «The Common European Framework in its political and educational context. Recommendations. (CEFR)» Ви хочете дізнатися як старе кресало, призначене в побуті для висікання іскор прислужило солдату та допомогло йому стати успішним? Читайте казку відомого данського письменника і поета Ганса Християна Андерсена та переконуйтеся, що безвихідних ситуацій не буває! Якщо людина здатна чесно і рішуче рухатися до наміченої мети – то свого доб’ється; саме життя розкидає в сторони всякого роду перешкоди інтриганів і хитрунів, як це і трапилося у казці. Читанка англійською мовою для учнів 6-7 класів закладів загальної середньої освіти, ліцеїв, гімназій.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

The Hut in the forest (Хатинка в лісі)

Сказки

The Hut in the forest (Хатинка в ...
34 грн.
Купить
The tale of Tom Kitten

Поттер Беатрис

The tale of Tom Kitten
30 грн.
Купить
Аліса в Задзеркаллі

Кэрролл Льюис

Аліса в Задзеркаллі
28 грн.
Купить
The Tinderbox

Андерсен Ханс Кристиан

The Tinderbox
37 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.