Мандела Нельсон «Довгий шлях до свободи»

Комплектация книг Наш Формат в течение 1-5 дней

Описание

Один із ініціаторів видання шукав в англійському оригіналі потрібну цитату, знайшов і так захопився, що прочитав усю книжку, яка виявилась справжнім одкровенням. І зміст автобіографії одної з найвизначніших постатей ХХ століття, і простий стиль викладу, яким розповідають вистраждану правду, - вразили настільки, що вирішили перекласти і видати мемуари південноафриканського лідера українською. Ця книга, за відгуками літературних критиків, є інструкцією, яку слід прочитати кожній живій душі; серйозною розповіддю про життєвий шлях і справу життя, чудовим розкриттям внутрішнього світу чоловіка, який у своїй країні став поєднанням Вашингтона, Лінкольна й Ганді в одній особі. До пантеону найвизначніших постатей сучасної історії Мандела увійшов завдяки відданій боротьбі за свободу свого народу. Саме їй великий політик присвятив довге повне випробувань життя, вершиною якого стало президентство в демократичній, вільній від апартеїду ПівденноАфриканській Республіці та Нобелівська премія миру 1993 року, яку отримав разом з останнім білим президентом ПАР Фредериком де Клерком «за роботу з мирного повалення режиму апартеїду та закладання підвалин нової демократичної Південної Африки».

Для кого ця книга

Для якнайбільшого кола читачів, які прагнуть розширити власне уявлення про свободу і ціну, яку за неї сплатили інші народи.

"Перчинка" книги

У своїй третій книзі Нельсон Мандела відверто описує ініціацію африканських хлопчиків, побут і злидні свого дитинства, навчання й одруження, народження і смерть своїх дітей, жах самотності в'язня на острові Роббен і вистраждану Свободу. Життєвий досвід та погляди Нельсона Мандели як ніколи актуальні в контексті нинішніх українських реалій, бо «правда полягає в тому, що ми ще не вільні, ми просто здобули свободу бути вільними, право не бути пригноблюваними ...справжнє випробування нашої відданості свободі лише починається». Нельсон Мандела (18 липня 1918 - 5 грудня 2013) - південноафриканський правозахисник, юрист, політик, президент Південно-Африканської Республіки (1994-1999 рр.). Мандела був першим президентом ПАР, обраним на демократичних, не сфальсифікованих виборах. До свого президентства - лідер Африканського Національного Конгресу. Був засуджений і ув'язнений за участь у підпільній збройній боротьбі. Впродовж 27річного ув'язнення Мандела став усесвітньо відомим борцем з південноафриканським апартеїдом. У 1996 році під його керівництвом була прийнята нова конституція, здійснено ряд реформ, зокрема в сфері освіти, для подолання соціальної та економічної нерівності в Південній Африці. Отримав понад сотню нагород світового масштабу за чотири десятиліття громадської і політичної діяльності.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Глаза Рембрандта

Шама Саймон

Глаза Рембрандта
1012 грн.
Купить
Семь дней в искусстве

Торнтон Сара

Семь дней в искусстве
230 грн.
Купить
Сила искусства

Шама Саймон

Сила искусства
598 грн.
Купить
Эпоха Возрождения

Броклехерст Рут

Эпоха Возрождения
184 грн.
Купить
Импрессионизм. Основоположники и последователи

Герман Михаил

Импрессионизм. ...
662 грн.
Купить
Речи, изменившие мир (Черчилль)

Сборник

Речи, изменившие мир ...
944 грн.
Купить
Фактор Черчилля: Как один человек изменил историю

Джонсон Борис

Фактор Черчилля: Как один ...
248 грн.
Купить
Спомини

Сліпий Йосиф

Спомини
81 грн.
Купить
О, этот лондонский туман…

Гамбург Леонид

О, этот лондонский туман…
105 грн.
Купить
Це Далі

Инграм Кэтрин

Це Далі
143 грн.
Купить
Фріда Кало. Безжальна врода

Кортанз Жерар де

Фріда Кало. Безжальна ...
74 грн.
Купить
Богдан Струтинский: режиссер без выходных

Иваницкая Яна

Богдан Струтинский: ...
195 грн.
Купить
Інґа

Феррис Скотт

Інґа
326 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.