Гук Філіп «Галерея пройдисвітів: Історія мистецтва й арт-дилерів»

Комплектация книг ArtHuss 2-5 рабочих дня!

Описание

«Мистецтво для ХХІ століття — нова релігія. Купувати мистецтво — це як вияв релігійності: тут здійснюється акт віри. Намагання раціоналізувати цей процес шляхом аналізу ціни, заплаченої за видатний мистецький витвір, не має сенсу так само, як застосування наукових пояснень до трансцендентального релігійного досвіду», — пише Філіп Гук у вступі до книжки «Галерея пройдисвітів: Історія мистецтва й арт-дилерів». Це справді погляд під незвичним кутом — історія становлення професії на межі мистецтва й бізнесу, представники якої склали ціну безцінному й породили новий ринок, де жага до прекрасного в поєднанні з самолюбством і жадобою грошей витворювали чудернацькі сюжети, формували канони й визначали напрями розвитку мистецтва. Знавці й шанувальники живопису (часом навіть і самі митці), творці міфів і ажіотажу, винахідливі продавці й аферисти, готові до будь-якого ризику, — попри ореол шляхетності й дотичності до високого вони були ще ті пройдисвіти, та інші тут і не втрималися б. Вони майстерно розпалювали самолюбство аристократів і нуворишів, підохочували конкуренцію колекціонерів, робили карколомні кар’єри й заробляли шалені капітали, пишучи правила до однієї з найкрасивіших ігор, у які людство не втомлюється бавитися й досі.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Мистецтво суперництва.  Чотири історії про дружбу, зраду й подвиги в мистецтві

Сми Себастьян

Мистецтво суперництва. ...
399 грн.
Купить
Галерея пройдисвітів: Історія мистецтва й арт-дилерів

Гук Філіп

Галерея пройдисвітів: ...
371 грн.
Купить
Золотий кролик

Серафіні Луїджі

Золотий кролик
371 грн.
Купить
Леонардо і Тайна вечеря

Кинг Росс

Леонардо і Тайна вечеря
352 грн.
Купить
Помаранчевий надувний пес

Томпсон Дон

Помаранчевий надувний пес
352 грн.
Купить
Історія анімації: Як народжується мистецтво

Кравцов Микита

Історія анімації: Як ...
352 грн.
Купить
Волшебные миры Хаяо Миядзаки

Нейпир Сюзан

Волшебные миры Хаяо ...
314 грн.
Купить
Роджер Федерер: Биография

Штауффер Рене

Роджер Федерер: Биография
356 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.