Гук Філіп «Галерея пройдисвітів: Історія мистецтва й арт-дилерів»

Комплектация книг ArtHuss 2-5 рабочих дня!

Описание

«Мистецтво для ХХІ століття — нова релігія. Купувати мистецтво — це як вияв релігійності: тут здійснюється акт віри. Намагання раціоналізувати цей процес шляхом аналізу ціни, заплаченої за видатний мистецький витвір, не має сенсу так само, як застосування наукових пояснень до трансцендентального релігійного досвіду», — пише Філіп Гук у вступі до книжки «Галерея пройдисвітів: Історія мистецтва й арт-дилерів». Це справді погляд під незвичним кутом — історія становлення професії на межі мистецтва й бізнесу, представники якої склали ціну безцінному й породили новий ринок, де жага до прекрасного в поєднанні з самолюбством і жадобою грошей витворювали чудернацькі сюжети, формували канони й визначали напрями розвитку мистецтва. Знавці й шанувальники живопису (часом навіть і самі митці), творці міфів і ажіотажу, винахідливі продавці й аферисти, готові до будь-якого ризику, — попри ореол шляхетності й дотичності до високого вони були ще ті пройдисвіти, та інші тут і не втрималися б. Вони майстерно розпалювали самолюбство аристократів і нуворишів, підохочували конкуренцію колекціонерів, робили карколомні кар’єри й заробляли шалені капітали, пишучи правила до однієї з найкрасивіших ігор, у які людство не втомлюється бавитися й досі.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Геній. Річард Фейнман: життя та наука

Глик Джеймс

Геній. Річард Фейнман: ...
320 грн.
Купить
Кімната, де це сталося

Болтон Джон

Кімната, де це сталося
323 грн.
Купить
Американський мрійник. Моє життя у фешн-індустрії

Гілфігер Томмі, Ноблер Пітер

Американський мрійник. Моє ...
290 грн.
Купить
Дерево Одіссея: Есеї, тексти, фото

Сільваші Тіберій

Дерево Одіссея: Есеї, ...
352 грн.
Купить
Дівчина з Нідерландів. Одрі Гепберн і Друга світова війна

Матцен Роберт

Дівчина з Нідерландів. ...
315 грн.
Купить
Я. Елтон Джон

Елтон Джон

Я. Елтон Джон
315 грн.
Купить
Проза. Поезія

Скрябин Кузьма

Проза. Поезія
306 грн.
Купить
Беззаперечна правда

Тайсон Майк

Беззаперечна правда
297 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.