Гук Філіп «Галерея пройдисвітів: Історія мистецтва й арт-дилерів»

Комплектация книг ArtHuss 2-5 рабочих дня!

Описание

«Мистецтво для ХХІ століття — нова релігія. Купувати мистецтво — це як вияв релігійності: тут здійснюється акт віри. Намагання раціоналізувати цей процес шляхом аналізу ціни, заплаченої за видатний мистецький витвір, не має сенсу так само, як застосування наукових пояснень до трансцендентального релігійного досвіду», — пише Філіп Гук у вступі до книжки «Галерея пройдисвітів: Історія мистецтва й арт-дилерів». Це справді погляд під незвичним кутом — історія становлення професії на межі мистецтва й бізнесу, представники якої склали ціну безцінному й породили новий ринок, де жага до прекрасного в поєднанні з самолюбством і жадобою грошей витворювали чудернацькі сюжети, формували канони й визначали напрями розвитку мистецтва. Знавці й шанувальники живопису (часом навіть і самі митці), творці міфів і ажіотажу, винахідливі продавці й аферисти, готові до будь-якого ризику, — попри ореол шляхетності й дотичності до високого вони були ще ті пройдисвіти, та інші тут і не втрималися б. Вони майстерно розпалювали самолюбство аристократів і нуворишів, підохочували конкуренцію колекціонерів, робили карколомні кар’єри й заробляли шалені капітали, пишучи правила до однієї з найкрасивіших ігор, у які людство не втомлюється бавитися й досі.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Як це створено? За лаштунками звичних речей

Ружичка Олдрих

Як це створено? За ...
288 грн.
Купить
Становлення Стіва Джобса

Шлендер Брент

Становлення Стіва Джобса
360 грн.
Купить
Мистецтво суперництва.  Чотири історії про дружбу, зраду й подвиги в мистецтві

Сми Себастьян

Мистецтво суперництва. ...
399 грн.
Купить
Галерея пройдисвітів: Історія мистецтва й арт-дилерів

Гук Філіп

Галерея пройдисвітів: ...
371 грн.
Купить
Емоційний дизайн

Норман Дональд

Емоційний дизайн
399 грн.
Купить
Помаранчевий надувний пес

Томпсон Дон

Помаранчевий надувний пес
352 грн.
Купить
Історія анімації: Як народжується мистецтво

Кравцов Микита

Історія анімації: Як ...
352 грн.
Купить
Золотий кролик

Серафіні Луїджі

Золотий кролик
371 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.