Дірборн Мері «Гемінґвей»

Комплектация книг Наш Формат 2-5 рабочих дня!

Описание
Ернест Гемінґвей, поза сумнівами, один із найвидатніших американських прозаїків. Він познайомив читачів з іншим Парижем, особливою Америкою, Африкою, Кубою. А головне — показав світ яскравішим, стихійнішим, пристраснішим та романтичнішим місцем. На кожному етапі його життя ми бачили нового Гемінґвея — довготелесого хронікера «утраченого покоління», мужнього мандрівника, що описував подвиги на арені для кориди, репортера на фронтах Громадянської війни в Іспанії і врешті-решт — легенду повоєнних років на Кубі. Однак трагедію, що сталася з ним, до кінця так і не зрозуміли Книжка для найширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться біографіями видатних особистостей, літературою загалом та творчістю Ернеста Гемінґвея Детально аналізуючи листи, щоденники та архівні матеріали, Мері Дірборн намагається пояснити внутрішній світ надзвичайної та водночас недосконалої людини. Вона розкриває суть трагедії письменника, який змінив очікування від літератури, спосіб мислити та робити життєвий вибір для багатьох людей.
Отзывы
Что еще купить
Як малювати аніме. Вчимося малювати оригінальних персонажів за простими шаблонами

Харт Кристофер

Як малювати аніме. Вчимося ...
270 грн.
Купить
Стен Лі. Життя як комікс

Лейбовіц Ліел

Стен Лі. Життя як комікс
260 грн.
Купить
Ключові події в мистецтві

Чешир Ли

Ключові події в мистецтві
243 грн.
Купить
Інсайдерська історія Facebook

Леві Стівен

Інсайдерська історія Facebook
324 грн.
Купить
Таємниця на ім’я Лаґерфельд

Аллен-Карон Лорен

Таємниця на ім’я ...
260 грн.
Купить
Мозаїка спогадів

Максимчук Святослав

Мозаїка спогадів
238 грн.
Купить
Арнольд Шварценеггер

Сердюк Мария

Арнольд Шварценеггер
230 грн.
Купить
Марк Цукерберг

Вздульська Валентина

Марк Цукерберг
230 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.