Феррис Скотт «Інґа»

Комплектация книг Yakaboo Publishing 2-5 рабочих дня!

Описание

Біографія Інґи Арвад, данської журналістки й акторки, першого кохання президента Кеннеді. Сьогодні іі би називали it-girl, але за масштабами авантюризму і харизми, більшість сучасних героінь модних журналів до неі не дотягують. До того, як зустріти Кеннеді, данка об'іздила практично всю Європу (вона була із заможноі сім'і, а продвинута мама вважала, що освіту треба здобувати в кількох краінах), брала участь у конкурсі краси "Міс Європа", сходила заміж за єгипетського аристократа, втекла від нього, взяла інтерв'ю в Гітлера, вийшла заміж за заможного кінорежисера угорського походження, з яким іздила в експедицію в джунглі, переіхала в Америку, де вивчала журналістику і грала в кіно. Власне ій ми і завдячуємо образу Кеннеді-героя і самому факту, що в нього з'явилося політичне майбутнє. ФБР практично від початку до кінця підозрювало, що вона була нацистською шпіонкою, і з часом шантажувало цим Кеннеді. Хоча це робота історика, сперта на зокрема архіви ФБР, читається як гостросюжетний роман.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Амелія

Итзиар Миранда, Хорхе Миранда

Амелія
162 грн.
Купить
Коко

Итзиар Миранда, Хорхе Миранда

Коко
162 грн.
Купить
Чорні хлопці Карпат

Целевич Юліан

Чорні хлопці Карпат
189 грн.
Купить
Це Маґрітт

Патрішія Аллмер

Це Маґрітт
200 грн.
Купить
Тесла: винахідник сучасності

Мансон Річард

Тесла: винахідник ...
190 грн.
Купить
Креативне містотворення: його сила і можливості

Лендрі Чарльз

Креативне містотворення: ...
198 грн.
Купить
Про що я мрію, коли їду на велосипеді

Пенн Роберт

Про що я мрію, коли їду на ...
144 грн.
Купить
Тренер на трильйон. Правила лідерства Білла Кемпбелла з Кремнієвої долини

Шмидт Эрик

Тренер на трильйон. ...
158 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.