Фартинг Стивен «Історія Мистецтва»

Комплектация книг Vivat до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 октября
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Це ґрунтовне видання ознайомить читача зі світовими шедеврами архітектури, скульптури, живопису, концептуального мистецтва. Написана відомими мистецтвознавцями й істориками культури, яскраво ілюстрована книга допоможе скласти уявлення про найзнаковіші твори. Автори простежують еволюцію художнього мислення з давніх часів до сьогодення, супроводжуючи статті хронологічною шкалою, що полегшує орієнтування у відповідному історичному контексті.Стівен Фартінг — художник і викладач малюнка Лондонського університету мистецтв. 1990 року був обраний керівником школи малюнка Оксфордського університету, а 1998-го — членом Королівської академії мистецтв у Лондоні. З 1977 року викладає образотворче мистецтво.Річард Корк – автор вступного слова «Історії мистецтва», відомий критик, редактор, ведучий і куратор.Найповніша історія світового мистецтва: від первісних витворів до сучасних перформансів та інсталяційПонад 1100 кольорових репродукцій світових шедеврівУсі види мистецтва: від живопису та скульптури до концептуалізмуСтівен Фартінг виконав титанічну роботу, уклавши всеохопну і разом із тим лаконічну енциклопедію з історії світового мистецтва…RA MagazineЧудовий подарунок для тих, хто вивчає курс історії мистецтва в університеті…The Sunday Times

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Одиссея писателя: Как найти вдохновение и соблюсти дедлайн

Левин Кендра

Одиссея писателя: Как ...
123 грн.
Купить
Диалог: Искусство слова для писателей, сценаристов и драматургов

Макки Роберт

Диалог: Искусство слова ...
151 грн.
Купить
Путешествие писателя. Мифологические структуры в литературе и кино

Воглер Кристофер

Путешествие писателя. ...
151 грн.
Купить
Memo: Секреты создания структуры и персонажей в сценарии

Воглер Кристофер

Memo: Секреты создания ...
123 грн.
Купить
Скрытый смысл: Создание подтекста в кино

Сегер Линда

Скрытый смысл: Создание ...
112 грн.
Купить
Юкі. Людина 400 шрамів

Яворівська Олександра

Юкі. Людина 400 шрамів
95 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.