Лески Кайна «Креативність як шторм»

Комплектация книг ArtHuss 5 рабочих дней!

Описание
Кожна людина, яка займається мистецтвом, архітектурою, літературою, наукою, ніяковіє перед чистою сторінкою чи миготінням курсора на порожньому моніторі, долає «письменницький блок», плутанину, бентегу й сумнів. І так само кожен із них знаходить краплину істини в безкінечному штормі хаотичних ідей. Кайна Лескі яскраво розкриває етапи креативного процесу, послуговуючись образом шторму, який поволі зароджується, пригальмовує, лютує, знову вщухає, перетікає й знову нуртує. Авторка ділиться унікальним досвідом викладачки, студентки, мисткині, письменниці, архітекторки — як щоразу в різних ролях вона послуговується одним і тим самим успішним алгоритмом креативності. Лескі захопливо розповідає про креативність Пауля Клее і Стіва Джобса, як Дарвін сформулював теорію еволюції, як відкрили дрейф континентів і як Антоніо Гауді будував свій величний храм Саґрада Фамілія. Забути все, позбавитись упереджень і настанов та почути потік креативності. Цією книгою ми розпочинаємо нову серію видань Массачусетського технологічного інституту (MIT Press) «Простота: дизайн, технології, бізнес, життя».
Отзывы
Что еще купить
Справжні лідери їдять останніми. Як створити команду мрії

Синек Саймон

Справжні лідери їдять ...
261 грн.
Купить
Точний як годинник

Міхаловіц Майк

Точний як годинник
198 грн.
Купить
Коти в мистецтві

Сборник

Коти в мистецтві
225 грн.
Купить
Як створити крутий рекламний текст. Принципи видатного американського копірайтера

Шугерман Джозеф

Як створити крутий ...
288 грн.
Купить
Креативність як шторм

Лески Кайна

Креативність як шторм
261 грн.
Купить
Англійська піктограматика. Англійська граматика в інфографіці

Дам Ребекка

Англійська ...
216 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.