Форд Генри «Моє життя та робота»

Комплектация книг Наш Формат в течение 1-5 дней

Описание

Про книгу

Про Генрі Форда ще за його життя складали легенди, та й досі певні факти його біографії не є остаточно підтвердженими чи спростованими. Проте, незаперечним залишається те, що сенсом його життя була робота. Понад усе Форд прагнув створити машину,яка працюватиме вічно. На шляху до втілення мрії він завдяки вірі у неможливе здійснив переворот у мисленні власного оточення й майбутніх поколінь, які теж змінили своє ставлення до грошей, успішного бізнесу й роботи. Форд вважав, що саме мислення є найважчою роботою, на яку здатна людина. Це, ймовірно, є причиною, чому ми маємо так мало мислителів. Форд невтомно шукав відповіді на складні питання людської історії, як-от: чому існує бідність; що робить гроші грошима і які можливі трюки в рамках нинішньої фінансової системи, через які різні нації й народи потрапляють під контроль небагатьох людей; чого очікувати від майбутнього... Про це, а також про те, як виглядає і працює ідеальний продавець у компанії Форда, чи справді нам потрібні автомобілі і навіщо привчати дітей інвестувати в себе – прочитаєте на сторінках цієї унікальної книги.

Для кого книга

Для власників бізнесу, топ-менеджерів, автомобілістів і всіх, кому цікаве життя видатних особистостей.

«Перчинка» книги

Це не лише мемуари геніального інженера, а й квінтесенція життєвої мудрості із перших уст «батька» автопромисловості США, філософія великого бізнесу й досвід заснування найбільшої в людській історії індустрії. Генрі Форд «мовчав» упродовж свого життя, не спілкувався з пресою, усі погляди й одкровення висловив у cвоїй єдиній книзі.

Про автора

Генрі Форд – (англ. Henry Ford; 1863 – 1947) – інженер-конструкторавтомобілів, засновник корпорації «Форд Мотор», перший віце-президент Співтовариства автомобільних інженерів SAE (нині SAE International), один з найбагатших людей усіх часів. Вперше почав використовувати промисловий конвеєр, побудував і запустив найсучасніший завод в автомобільній промисловості – добре освітлений і добре вентильований «Хайленд парк». Був видатним менеджером, серед нововведень якого – скорочений робочий день, п’ятиденний робочий тиждень і методи виробництва, які понині застосовують автоконцерни.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Глаза Рембрандта

Шама Саймон

Глаза Рембрандта
1012 грн.
Купить
Семь дней в искусстве

Торнтон Сара

Семь дней в искусстве
230 грн.
Купить
Сила искусства

Шама Саймон

Сила искусства
598 грн.
Купить
Эпоха Возрождения

Броклехерст Рут

Эпоха Возрождения
184 грн.
Купить
Импрессионизм. Основоположники и последователи

Герман Михаил

Импрессионизм. ...
662 грн.
Купить
Речи, изменившие мир (Черчилль)

Сборник

Речи, изменившие мир ...
944 грн.
Купить
Фактор Черчилля: Как один человек изменил историю

Джонсон Борис

Фактор Черчилля: Как один ...
248 грн.
Купить
Спомини

Сліпий Йосиф

Спомини
81 грн.
Купить
О, этот лондонский туман…

Гамбург Леонид

О, этот лондонский туман…
105 грн.
Купить
Це Далі

Инграм Кэтрин

Це Далі
143 грн.
Купить
Фріда Кало. Безжальна врода

Кортанз Жерар де

Фріда Кало. Безжальна ...
74 грн.
Купить
Богдан Струтинский: режиссер без выходных

Иваницкая Яна

Богдан Струтинский: ...
195 грн.
Купить
Інґа

Феррис Скотт

Інґа
326 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.