Іттен Йоганнес «Наука дизайну та форми: Вступний курс, який я викладав у Баугаузі та інших школах»

Комплектация книг ArtHuss 5 рабочих дней!

Описание
«Кожне заняття неповторне в ті найцінніші миті, коли вдається зачепити найпотаємніші струни того чи іншого учня, запалити їхнє внутрішнє духовне світло. Візуальний доробок мого життя видається мені набагато біднішим у порівнянні з тим, що відбувалося на моїх заняттях. Інтонацію, ритм, послідовність слів, час і місце, духовний світ учнів та всі інші чинники, що формували живу атмосферу занять, годі повторити. Та саме це невідтворюване якраз і сприяє креативній праці. Формат своїх занять я віднайшов інтуїтивно. Готовність учнів до навчання мене дещо розчулювала. Навчання, до якого прагне учень під впливом свого захоплення, — дещо протилежне до того, на що спроможні методично продумані уроки. Серед моїх учнів найкращими виявилися ті, хто обрав для себе власний, інший шлях завдяки своїй інтуїції. Саме лише показне мавпування чи повторення моїх методів не давало жодного ефекту. Водночас я цілком усвідомлюю, що мої знахідки не завжди були по-справжньому новаторськими. Вони були радше повторенням досвіду того, що колись надавало митцям основу для подальшої роботи». Ця розлога цитата вступу Йоганесса Іттена до власної книги на основі навчального курсу вповні розкриває його бачення навчання, ролі учня і вчителя, а також його пієтет перед творчою атмосферою школи. Це і є дух Баугаузу, який породив потужну хвилю мистецького пошуку й творчості та лишається одним із найяскравіших і найупізнаваніших явищ в історії дизайну. Тепер класичний підручник Йоганесса Іттена в українському перекладі надихатиме вас.
Отзывы
Что еще купить
Науковець у Білому домі

Кістяківський Джордж Богдан

Науковець у Білому домі
360 грн.
Купить
Майбутнє (майже) всього. Як зміниться світ протягом наступних ста років

Діксон Патрік

Майбутнє (майже) всього. Як ...
315 грн.
Купить
Мистецька слава України: У пошуку євшан-зілля

Береза Роман

Мистецька слава України: У ...
304 грн.
Купить
Як створити крутий рекламний текст. Принципи видатного американського копірайтера

Шугерман Джозеф

Як створити крутий ...
288 грн.
Купить
Наука дизайну та форми: Вступний курс, який я викладав у Баугаузі та інших школах

Іттен Йоганнес

Наука дизайну та форми: ...
351 грн.
Купить
Коротка книжка про мистецтво

Арнольд Дана

Коротка книжка про ...
324 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.